Ergonominė biuro kėdė Butterfly

888,00 + PVM
  • 5 metų garantija.
  • Maksimali apkrova 150 kg.
  • Komfortą užtikrinančios funkcijos.

Ypatingo dizaino naujos kartos super ergonominės biuro kėdės Butterfly su sėdynės gylio reguliavimo sistema suteiks naujus komforto pajūčius visos darbo dienos eigoje.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Super ergonominė kėdė Butterfly

Ergonominės biuro kėdės Butterfly rafinuotas ergonomiškas dizainas suteikia jums naują komforto patirtį.5 metai garantija. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš tampraus ir kvėpuojančio juodos spalvos tinklelio. Kėdės pasvirimo ir aukščio valdymo jungikliai yra apatinėje porankių pusėje. Valdymo mentelės yra sujungtos su traukimo mechanizmu, naudojant didelio stiprumo  troselius. Sync-Sliding sistema atlenkiant atlošą leis sėdynei sklandžiai slysti į priekį, kad kojos nebūtų prispaustos. A’PAS (automatinė sėdėjimo pozos prisitaikymo sistema) Kai atlošas užrakintas, atlošo pakreipimas pasuks sėdynę į priekį 23 (Dvary, lfit) laipsniais, kad prisitaikytų prie skirtingo žmogaus svorio, laikysenos ir sėdėjimo įpročio. Vartotojai gali sustoti patogiausioje padėtyje be jokių veiksmų.Apkrova 150kg.

 

 

Butterfly kėdės ZF-GT400 sėdynė išsiskiria nepaprastu dizainu. Tai pasiūlymas visų pirma tiems žmonėms, kurie visų pirma vertina ne tik patogumą, bet ir modernų, madingą dizainą. Ši biuro kėdė turi naujoviškas sinchroninio sėdynės pailginimo ir atlošo palenkimo mechanizmą. Tai leidžia laisvai pritaikyti kėdę pagal mūsų reikalavimus. Sėdynės nustatymų keitimas taip pat itin intuityvus – tai atliekama naudojant porankiuose esančius perjungiklius.

Charakteristikos:

1. Aliuminio bazė , 5ių žvaigždžių, poliruotas aliuminis (chromo efektas).

2.Universalūs ratukai 65 mm.Specialios triukšmą slopinančios , mažinančios triukšmą kėdės naudojimo metu.

3.Reguliuojama juosmens atrama aukštyn-žemyn 50 mm diapazone.

4.Galvos atrama reguliuojama aukštyn-žemyn, nugara į priekį ir pasvirimo kampas 45° diapazone.

5.Novatoriškas dviejų spyruoklių mechanizmas, leidžiantis reguliuoti pagrindines funkcijas naudojant porankiuose esančius perjungiklius.

6.Labai gera oro cirkuliacija dėl audinio-membranos ant  atlošo ir sėdynės.

7.Reguliuojami porankiai aukštyn ir žemyn (60 mm diapazonas), aliuminio konstrukcija su besisukančiu poliuretano padu.

8.Kėdė pagaminta pagal tarptautinius standartus: BIFMA, TUV, REACH, ROHS, CA 117, ISTA, Greenguard / Greenguard Gold Awards.

Mechanizmas:

1.SYNCHRO G2S mechanizmas.

2.SADPS (automatinė sėdynės padėties reguliavimo sistema)

3.Sinchroninis atlošo pakreipimas ir sėdynės prailginimas.Atlošo pasvirimo jėgos reguliavimas priklausomai nuo sėdinčiojo svorio (40 – 150 kg)Sėdynės pailginimo jėgos reguliavimas.Atlošo padėties reguliavimas 33° diapazone su galimybe blokuoti 15 padėčių.

4.Aukščio reguliavimas ir atlošo užrakinimas/atrakinimas naudojant porankiuose esančias svirtis.

5.Sėdynės aukščio reguliavimas 90 mm diapazone.

6.Sėdynės gylio reguliavimas 50 mm diapazone.

7.Atsparus dilimui  nerūdijančio plieno mechanizmo korpusas.

8.Jei atlošo padėtis užrakinta, o sėdynės prailginimas atrakintas, SADPS sistema leidžia vartotojui visada išlikti patogiausioje padėtyje dėl automatinio, sinchroniško sėdynės ir atlošo padėties reguliavimo 23 laipsnių diapazone nuo svorio,vartotojo aukščio ir sėdėjimo padėties.