Biuro kėdė – Ergo 100 BS

522,00 + PVM

Ergonominės kėdės Ergo 100  BS  su 5 metų garantija

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Ergonominė kėdė Ergo 100 BS

biuro kede Ergo 100 BS

IOO serija yra ergonomiškų biuro kėdžių šeima, kurią galima rinktis iš 10 spalvų ir medžiagų konfigūracijų. Suteikiama net 5 metų garantija. Šią šeimą išskiria naujoviški ergonomiški ir funkciniai sprendimai, pritaikyti kėdėje. Svarbiausios funkcijos apima vairasvirtę, kuri yra atsakinga už sėdynės aukščio ir gylio valdymą, taip pat už tam tikro pasvirimo kampo į sėdynę blokavimą.

BS versija reiškia juodą kėdės rėmą (B) ir tinklelį ant sėdynės ir atlošo (S). Mūsų pasiūlyme taip pat yra ir kitų komplektacijų, įskaitant. baltas rėmas ir medžiaginė sėdynė.

BS versija yra 3 tinklelio spalvos: pilka (BS KMD30) ir juoda (BS KMD31) ir žalia (BS KMD34)

Svarbiausias ergonominis sprendimas, kurio nėra kituose modeliuose, yra reguliuojama galvos atrama, kuri kopijuoja kiekvieną vartotojo galvos judesį, taip pat kilnojama nepriklausoma atlošo juosmens dalis, kuri juda bet kuria kryptimi ant lanksčios „rankos“, taip reaguodama į vartotojo nugarą. Kėdė turi aukštus ergonomikos standartus, tokius kaip 4 kryptim reguliuojami porankiai, sinchroninio judėjimo mechanizmas su atlošo atsilenkimo jėgos reguliavimu, taip pat sėdynės gylio ir aukščio reguliavimas.

Mechanizmas: Ioo serijoje yra sinchroninio judėjimo mechanizmas. Atleidus blokavimą (su vairasvirte), atlošas pakrypsta sėdynę atitinkančia kryptimi, kopijuodamas vartotojo judesius kėdėje. Atlošo pasvirimas, atsižvelgiant į vartotojo nugaros judesius, yra aiškesnis ir greitesnis nei sėdynės judėjimas. Atlošo pasipriešinimo jėga pasvirus yra reguliuojama, todėl galima prisitaikyti prie vartotojo svorio. Naudotojas gali laisvai užfiksuoti tam tikrą atlošo ir sėdynės pasvirimo padėtį. Mechanizmas taip pat skirtas reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Dėl šios savybės atlošo funkcijos bus prieinamos tiek žemiems, tiek aukštiems naudotojams.

Porankiai, reguliuojami 4 matmenimis:

Aukštyn-žemyn padeda reguliuoti jo aukštį taip, kad alkūnė būtų  90 laipsnių kampu, o tai atpalaiduoja nugaros raumenis, kai dirbate ilgai sėdint. Porankio aukščio reguliavimo diapazonas yra 7 cm.

Porankio pado reguliavimas pirmyn-atgal labai patogus ir leidžia pasirinkti teisingą padėtį vartotojam su įvairaus dilbio dydžiu. 

Pagalvėlės padėties kampas pakreipimas  +/- 15 laipsnių diapazone.Kuomet yra nukreiptos į sėdynės vidų, palengvina rašymą, o kryptis į išorę palengvina atsistojimą.

Poliruota ilgaamžė lieto aliuminio bazė

Patvaraus pneumocilindro dėka galima sklandžiai reguliuoti aukštį,  reguliavimo diapazonas yra 100 mm. Išorinis korpusas yra chromuotas. Aukščiausią  kokybę užtikrina DIN 4550 Klasse 3 bandymo sertifikatas.

Atlošas: ergonominės formos , apmuštas tinkleliu, kuris puikiai prisitaiko prie vartotojo nugaros formos. 1/3 atlošo ilgio turi atskirą juosmens dalį, kuri juda visomis kryptimis, taip reaguodama į vartotojo judesius ir garantuodama tinkamą juosmens atramą bet kurioje padėtyje.

Atlošas turi aukščio reguliavimo funkciją, kurią galima naudoti sėdint. Fiksuojama 5 skirtinguose aukščiuose.

Viena iš daugelio Ioo serijos naujovių yra lanksti galvos atrama, kuri kopijuoja vartotojo galvos judesius visomis kryptimis (pirmyn/atgal; kairė/dešinė; įstrižai). Reguliuojamas aukštis leidžia pritaikyti jo padėtį pagal vartotojo ūgį.

Garantija: šiai sertifikuotai biuro kėdei taikoma „Ilgesnės garantijos plius“ paketas, kuris yra 5 metai .