Ergonominė biuro kėdė Ergo 100 WhiteS

522,00 + PVM
  • Skirtingos spalvų kombinacijos
  • 3D porankiai
  • 5 metų garantija

Ergonominės kėdės Ergo 100  BS  su 5 metų garantija

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Ergonominė kėdė Ergo 100 White S

biuro kede Ergo 100 BS

IOO serija yra ergonomiškų biuro kėdžių šeima, kurią galima rinktis iš 10 spalvų ir medžiagų konfigūracijų.Suteikiama net 5 metų garantija,pristatymo laikas tik 2 savaitės. Šią šeimą išskiria naujoviški ergonomiški ir funkciniai sprendimai, pritaikyti kėdėje. Svarbiausias funkcijas apima viena svirtis, kuri yra atsakinga už sėdynės aukščio ir gylio valdymą, taip pat už tam tikro pasvirimo kampo į sėdynę blokavimą.

 

White S  versija reiškia baltą kėdės rėmą  ir tinklelį ant sėdynės bei  atlošo (S). Mūsų pasiūlyme taip pat yra ir kitų komplektacijų, įskaitant. baltas rėmas ir medžiaginė sėdynė,10spalvų ir medžiagų konfiguracijų.

 Svarbiausias ergonominis sprendimas, kurio nėra kituose modeliuose, yra reguliuojama galvos atrama, kuri kopijuoja kiekvieną vartotojo galvos judesį, taip pat kilnojama nepriklausoma atlošo juosmens dalis, kuri juda bet kuria kryptimi ant lanksčios „rankos“, taip reaguodama į vartotojo nugarą. Kėdė turi aukštus ergonomikos standartus, tokius kaip 4 kryptim reguliuojami porankiai, sinchroninio judėjimo mechanizmas su atlošo atsilenkimo jėgos reguliavimu, taip pat sėdynės gylio ir aukščio reguliavimas.

Mechanizmas: Ioo serijoje yra sinchroninio judėjimo mechanizmas. Atleidus blokavimą (su vairasvirte), atlošas pakrypsta sėdynę atitinkančia kryptimi, kopijuodamas vartotojo judesius kėdėje. Atlošo pasvirimas, atsižvelgiant į vartotojo nugaros judesius, yra aiškesnis ir greitesnis nei sėdynės judėjimas. Atlošo pasipriešinimo jėga pasvirus yra reguliuojama, todėl galima prisitaikyti prie vartotojo svorio. Naudotojas gali laisvai užfiksuoti tam tikrą atlošo ir sėdynės pasvirimo padėtį. Mechanizmas taip pat skirtas reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Dėl šios savybės atlošo funkcijos bus prieinamos tiek žemiems, tiek aukštiems naudotojams.

Porankiai, reguliuojami 4 matmenimis:

Aukštyn-žemyn padeda reguliuoti jo aukštį taip, kad alkūnė būtų  90 laipsnių kampu, o tai atpalaiduoja nugaros raumenis, kai dirbate ilgai sėdint. Porankio aukščio reguliavimo diapazonas yra 7 cm.

Porankio pado reguliavimas pirmyn-atgal labai patogus ir leidžia pasirinkti teisingą padėtį vartotojam su įvairaus dilbio dydžiu. 

Pagalvėlės padėties kampas pakreipimas  +/- 15 laipsnių diapazone.Kuomet yra nukreiptos į sėdynės vidų, palengvina rašymą, o kryptis į išorę palengvina atsistojimą.

Poliruota ilgaamžė lieto aliuminio bazė

Patvaraus pneumocilindro dėka galima sklandžiai reguliuoti aukštį,  reguliavimo diapazonas yra 100 mm. Išorinis korpusas yra chromuotas. Aukščiausią  kokybę užtikrina DIN 4550 Klasse 3 bandymo sertifikatas.

Atlošas: ergonominės formos , apmuštas tinkleliu, kuris puikiai prisitaiko prie vartotojo nugaros formos. 1/3 atlošo ilgio turi atskirą juosmens dalį, kuri juda visomis kryptimis, taip reaguodama į vartotojo judesius ir garantuodama tinkamą juosmens atramą bet kurioje padėtyje.

Atlošas turi aukščio reguliavimo funkciją, kurią galima naudoti sėdint. Fiksuojama 5 skirtinguose aukščiuose.

Viena iš daugelio Ioo serijos naujovių yra lanksti galvos atrama, kuri kopijuoja vartotojo galvos judesius visomis kryptimis (pirmyn/atgal; kairė/dešinė; įstrižai). Reguliuojamas aukštis leidžia pritaikyti jo padėtį pagal vartotojo ūgį.

 

Garantija: šiai sertifikuotai biuro kėdei taikoma „Ilgesnės garantijos plius“ paketas, kuris yra 5 metai .

 

 

Ergo kėdžių versijos ir pavadinimai:

Ergo I00 BS KMD30 fotelis - juoda fotelio konstrukcija, pilkas tinklelio atlošas ir sėdynės 
Ergo I00 BS KMD31 fotelis - juoda fotelio konstrukcija, juodas atlošas ir sėdynės tinklelis 
Ergo I00 BS KMD34 fotelis - juoda fotelio konstrukcija, žalias  atlošas ir sėdynės tinklelis
Ergo I00 WS   KMD300 , balta kėdės konstrukcija , pilkas atlošo ir sėdynių tinklelis 
Ergo I00 WS KMD31  - balta fotelio konstrukcija, juoda atlošo ir sėdynių tinkleliospalva 
Ergo I00 WS KMD32 - balta fotelio konstrukcija, raudonas atlošo ir sėdynių tinklelis 
Ergo I00 BT KMD30  - juoda kėdės  konstrukcija , pilkas atlošo tinklelis ir pilku audiniu apmušta sėdynė 
Ergo I00 BT KMD31 - juoda fotelio konstrukcija, juodas atlošo tinklelis, sėdynė apmušta juodu audiniu 
Ergo I00 WT KMD30  - balta fotelio konstrukcija, pilkas atlošo tinklelis ir pilkas sėdynės audinys 
Ergo I00 WT KMD31  - balta fotelio konstrukcija, juodas atlošo tinklelis ir juodas sėdynės audinys