Ergonominė biuro kėdė Ergochair

205,00 + PVM
  • Net 87 gobeleno spalvos
  • 3 spalvos
  • Pristatymo terminas: 1-2 sav.
  • Turime ekspozicijoje

ERGOCHAIR – tai sumanus aukštų ergonominių parametrų, kruopštaus darbo ir priimtinos kainos derinys. Erdvi, aiškių kontūrų sėdynė, atlošas su reguliuojama galvos atrama ir reguliuojama juosmens atrama užtikrins Jūsų komfortą, o reguliuojami porankiai ir sinchroninis mechanizmas SYNCHRO SELF – aukštą Jūsų darbo vietos ergonomiką.

 

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Darbo kėdė Ergochair

Ergochair

Mechanizmas: Ergochair turi sinchroninio judėjimo mechanizmą (Synchro SELF). Atleidus blokavimą, atlošas pakrypsta sinchroniškai su sėdyne, kopijuodamas vartotojo judėjimą kėdėje. Atlošo pasvirimas, atsižvelgiant į vartotojo nugaros judesį, yra aiškesnis ir greitesnis nei sėdynės judėjimas. Kėdės pasipriešinimo jėga pasvirus automatiškai prisitaiko prie vartotojo svorio – tai sinchroninio mechanizmo „SELF“ funkcija. Naudotojas, naudodamas po sėdyne esančią svirtį, gali laisvai užfiksuoti tam tikrą atlošo ir sėdynės pakreipimo padėtį. ANTI-Shock funkcija jūsų saugumui.

 

Porankiai: kėdėje yra trijų matmenų (3D) reguliuojamas porankis:

 

Aukštyn-žemyn – leidžia reguliuoti jo aukštį taip, kad dilbis būtų išdėstytas 90 laipsnių kampu, o tai žymiai atpalaiduoja nugaros raumenis, kai dirbama ilgai sėdint. Porankio aukščio reguliavimo diapazonas yra 6 cm

Pagalvėlės pakreiptos diapazone +/- 15 laipsnių (tai, kad pagalvėlės yra nukreiptos į sėdynės vidų, palengvina rašymą, o jų kryptis į išorę palengvina atsistojimą)

Pirmyn-atgal dėl į priekį / atgal porankio pagalvėlės reguliavimo, jį galima pritaikyti prie dilbio ilgio,

Pėdos pagrindas:fiksuojamos 5 padėtys,  lengvo modernaus stiliaus.

 

Atlošas: apmuštas tinkleliu, su reguliuojamo aukščio juosmens dalimi ir reguliuojamo kampo galvos atrama. Tinklas yra labai atsparus trinčiai, tai yra net 100 tūkstančių Martindale ciklų.

 

Sėdynė: apmušta kvėpuojančiu praktišku TM audiniu , trijų spalvų (juoda,pilka ir mėlyna). Sėdynės poliuretano pagrindas pagamintas įpurškimo technologija, kuri užtikrina modelio savybes ir elastingumą po ilgalaikio naudojimo. Jo tankis yra apie. 59 kg / m3. Sėdynė plati ir patogi. Žinoma, jo gamybai galima naudoti skirtingus audinius ir spalvas.