Ergonominė biuro kėdė AIFO X7

390,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Išskirtinės atlošo savybės
  • Juodos spalvos pasirinkimas

Ergonomiškos biuro kėdės, pasižyminčios palyginti mažais matmenimis, išlaikant platų reguliavimo diapazoną. Tinklinis atlošas prisitaiko prie nugaros formos ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą. Be to, Smart Move technologijos dėka atlošas dinamiškai prisitaiko prie vartotojo judesių kėdėje.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Ergonominė kėdė WATERFALL HD

Ergonominės kėdės”AIFO X7″ sėdynės  ir aštuoneto formos atlošo dizainas – patogiausiam ir sveikiausiam sėdėjimui visos darbo dienos metu

 

 

 

MECHANIZMAS:
Waterfall HD ergonominėje  kėdėje sumontuotas US judėjimo mechanizmas. Atleidus pasirinktą padėtį, atlošas atsisuka atgal, reaguodamas į nugaros judėjimą. Atlošo judėjimas yra sinchronizuotas su sėdynės judėjimu, tačiau sėdynės judėjimas yra mažesnio polinkio nei atlošo. Mechanizmas leidžia sklandžiai reguliuoti sėdynės aukštį.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija. Sėdynės gylio reguliavimo diapazonas yra 5 cm.

 

SMART MOVE TECHNOLOGIJA:
Marti kėdės gaminamos naudojant technologiją Smart Move. Tai atsakymas į aktyvių vartotojų, vertinančių ergonominius sprendimus, poreikius. Jo pagrindinis tikslas – pagerinti sėdėjimą ir palengvinti nugarą ilgo darbo biure metu.

Dėl unikalios atlošo konstrukcijos jis dinamiškai prisitaiko prie vartotojo judesių kėdėje. Nugara remiama visuose aukščiuose tiek dirbant, tiek atliekant pasvirusius ar įstrižus judesius, kai atramos svoris atsiremia į dešinę arba kairę nugaros pusę.

 

ATLOŠAS:
Pagaminta iš juodo Runner tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS:
Marti kėdės atlošas turi funkciją reguliuoti juosmens profilio gylį ir aukštį.

GALVOS ATRAMA:
HD versijoje yra reguliuojamo aukščio galvos atrama ir reguliuojamas galvos atramos kampas. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI:
Kėdė turi reguliuojamus R10 porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje. Porankio aukščio reguliavimo diapazonas yra 75 mm;

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas 40 mm ribose leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių. Minkštas pagalvėlė patogumui kaip standartinė

SĖDYNĖ:
Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas pasirinktu audiniu iš plačios spalvų pasiūlos.

MOBILI BAZĖ:
Lengvas, juodo arba poliruoto aliuminio bėgimo pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

 

IŠMATAVIMAI: