Ergonominė biuro kėdė CALPE

190,00 + PVM
  • NAUJIENA! Patogi sėdynė ir valdymas
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Spalva juoda, pilka. Turime ekspozicijoje

Ergonomikos, kokybės ir minimalizmo derinys. Patogi, pastorinta sėdynė, išskirtinai tvirtas ir elastingas tinklelis, platūs porankių padai, sėdynės gylio reguliavimas – Calpe biuro kėdė puikus pasirinkimas ir darbui 24/7, ir namų biurui.

Minimalistinis CALPE kėdės dizainas suteikia modernumo bet kokiai biuro aplinkai, o ergonominės savybės užtikrina optimalų nugaros palaikymą visą darbo dieną. Ir darbuotojų darbo vietose, ir posėdžių salėse  Calpe kėdė suteiks komfortą, universalumą ir stilių viename.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Išsiuntimas 1-3 d.d Išsiuntimas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

CALPE ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

JUOSMENS PROFILIS

CALPE biuro kėdė turi fiksuotą juosmens atramą, kuri sumažins nugaros ir kojų srities apkrovą ilgo sėdėjimo metu.

PORANKIAI:

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių;

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje;

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

Juosmens atrama
Sukurta taip, kad suteiktų tik reikiamą atramą ir nesijaustų tiems, kuriems stipresnė juosmens atrama nepatinka.

Sėdynės kietumas
Sukurta naudotojams, ieškantiems didesnės sėdynės ir minkštumo pojūčio – aukščiausios kokybės poliuretanas suteikia labai minkštą pojūtį, todėl idealiai tinka, norintiems jaukios ir malonios sėdėjimo patirties.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.