Akcija!

Ergonominė biuro kėdė COBALT V1

297,00 262,00 + PVM
  • Naujiena! Kviečiame išbandyti ekspozicijoje.
  • Plati funkcijų gausa - plačiau aprašyme
  • Spalva juoda

Naujo modernaus itališko dizaino ergonominė biuro kėdė COBALT V1, sukurta remiantis giliai stebėtais naudotojais ir gautomis įžvalgomis. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas pagaminti iš itin tvirto, deformacijai atsparaus ir 3D mikro oro cirkuliaciją užtikrinančio tinklelio arba lieto poliuretano (pasirenkama opcija). Elastingas ir itin atsparus  tinklelis yra pritaikytas įvairiom žmogaus kūno formom, su gylio reguliavimo funkcija , kuri labai patogi naudojant biure darbo kėdes įvairaus ūgio ir svorio žmonėm.

 

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija 2 metai Garantija 2 metai
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

COBALT ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Pagaminta iš itin tvirto, deformacijai atsparaus ir 3D mikro oro cirkuliaciją užtikrinančio tinklelio arba gali būti apmušta specialiu audiniu, atspariu skysčiam ir lengvai valomu. I Korean mesh absoliučiai elastingas tinklelis  pritaikytas įvairiom žmogaus kūno formom.

ATLOŠAS SU GALVOS ATRAMA

Išskirtinių, unikalių formų atlošas su integruota fiksuota galvos atrama. Šios biuro kėdės atlošas yra pagamintas iš pilko, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn (7 cm. diapazonas), leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

PORANKIAI

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas (4 cm. diapazonas) leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

PORANKIAI

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

MOBILI BAZĖ

Itin tvirtas (BIFMA standartas) ratukų pagrindas, aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.