Ergonominė biuro kėdė COPPER (V2)

348,00 + PVM
  • Naujiena!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Spalva šviesiai pilka

Ergonominės kėdės COPPER (V2) su sinchronizuoto judėjimo mechanizmu ir sėdynės gylio reguliavimu – patogiam, efektyvumiam darbui Jūsų biure ar namuose.

Nauja pilka rėmo spalva ir tamsus audinio atspalvis papuoš moderniausią darbo biuro interjerą bei suteiks darbingą atmosferą.

Neturime

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

COPPER (V2) ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

SĖDYNĖ

Sėdynė profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir skysčiam neleidžiančio susigerti audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina nereikalingą riziką nepotogiam šlaunų spaudimui, todėl įvairaus ūgio žmonės lengvai ras jiems priimtiną padėtį.

ATLOŠAS

Ergonomiškai išformuotas, modernių linijų atlošas, aptrauktas kokybišku bei ilgaamžiu audiniu. Atlošas turi išorinį rėmą, kuris tarnauja ne tik kaip dizaino detalė, bet ir užtikrina dar didesnį stabilumą sėdėjimo metu.

JUOSMENS PROFILIS

COPPER (V2) biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį, lengvai pritaikant atlošą individualioms kūno formoms.

Šios biuro kėdės juosmens atrama yra integruota į konstrukcijos vidų – tokiu sprendimu pasiekiamas didesnis efektyvumas reguliuojant sau priimtiną padėtį bei juosmens atrama vizualiai neapkrauna kėdės dizaino, o turi tik minimalistinę reguliavimo rankenėlę.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė COPPER (V2) turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atrama. Galvos atrama gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš minkšto poliuretano bei aptraukta aukštos kokybės, malonia liesti medžiaga.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

MOBILI BAZĖ

Itin tvirtas ratukų pagrindas, aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.