Ergonominė biuro kėdė MAGNETIC MESH

305,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Atvykstanti, spalva juoda

Turime ekspozicijoje

Ergonomiškos biuro kėdės, pasižyminčios palyginti mažais matmenimis, išlaikant platų reguliavimo diapazoną. Tinklinis atlošas ir tinklinė sėdimoji dalis prisitaiko prie individualių kūno formų ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą.

Neturime

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Magnetic Mesh ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Pagaminta iš ilgaamžio, sertifikuoto ir deformacijai atsparaus tinklelio. Tinklinis atlošas ir sėdimoji dalis prisitaiko prie individualių kūno formų ir užtikrina nuolatinį laisvą oro srautą. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos, taip sumažinant apkrovą nugaros sričiai.

JUOSMENS PROFILIS

Magnetic Mesh kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį, taip kėdę dar labiau pritaikant prie individualių nugaros formų.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Magnetic Mesh turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.