Akcija!

Ergonominė biuro kėdė NITRO

268,00 228,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime sandėlyje, spalva juoda

Ergonominės kėdės NITRO su tinkline sėdimąja dalimi ir atlošu bei sėdynės gylio reguliavimo sistema – išskirtinei ergonomikai, efektyvumui ir įvaizdžiui Jūsų biure.

  • Turime ekspozicijoje

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

NITRO ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Mechanizmo funkcijos yra reguliuojamos tam pritaikytomis minimalistinėmis rankenėlėmis, pritvirtintomis prie sėdimosios dalies šonų. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

SĖDYNĖ

Pagaminta iš itin tvirto, deformacijai atsparaus ir 3D mikro oro cirkuliaciją užtikrinančio tinklelio. Itin elastingas sėdimosios dalies tinklelis yra pritaikytas įvairiom žmogaus kūno formom.

Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS SU GALVOS ATRAMA

Išskirtinių, unikalių formų atlošas su integruota fiksuota galvos atrama. Šios biuro kėdės atlošas yra pagamintas iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

JUOSMENS PROFILIS

NITRO biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį, lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų.

PORANKIAI

Ši ergonominė biuro kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių. Minkšta pagalvėlė patogumui, kaip standartinė.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

MOBILI BAZĖ

Itin tvirtas ratukų pagrindas, aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.