Ergonominė biuro kėdė OLIMP

275,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Leistina apkrova net iki 150kg.

Jaukių minimalistinių formų derinys tiesiog kviečia prisėsti ir įsipatoginti. Elastinga ir minkšta sėdynė, tvirtas ir ergonomiškai išformuoto atlošo tinklelis, platūs paminkštinti porankiai, sertifikuota net 150kg svoriui ergonominė biuro kėdė OLIMP siūlo aukšto lygio komfortą ir sveiką sėdėseną  darbui 24/7.

Bet kurioje edvėje šios biuro kėdės atrodys stilingai ir nepriekaištingai, o ergonominės savybės užtikrins optimalią atramą ir laikyseną visą dieną.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Tiekimo terminas 1-3 d.d Tiekimo terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

OLIMP ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės atlošo kampo keitimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Visuomet jausitės komfortiškai ar kėdė sureguliuota darbui, ar poilsiui Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuota ergonominė sėdynė, krioklio stiliaus dizainas su švelniu nužemėjimu priekyje, kas efektyviai sumažina spaudimą kojoje ir pagerina kraujo apytaką. Pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat šios kėdės sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija. Gamybos procese nenaudojami jokie klijai ar kitos kenksmingos medžiagos, tokios kaip formaldehidas, taip užkertamas kelias oro taršai ir neigiamam poveikiui sveikatai.

Olimp biuro kėdė

ATLOŠAS

Išskirtinis dizainas iš juodo ypač elastingo tinklelio, kuris užtikrina puikią oro cirkuliaciją ir lengvai priglunda prie nugaros formos suteikdamas ergonominę atramą. Didžiulis privalumas yra galimybė kilnoti atlošo aukštį parenkant geriausią vartojo nugarai reikalingą padėtį. Taip pagerinama kraujotaka ir padeda efektyviau dirbti bei nesukelti papildomų nugaros skausmų.

Olimp biuro kėdė

2D Galvos atrama 

Reguliuojama aukštyn, žemyn. Pilnai leidžia susireguliuoti norimą poziciją ir dabo, ir poilsio metu, kas gerina kraujotaką, mažina skausmus ir leidžai dirbti kuo sveikiau ir efektyviau.

Olimp biuro kėdė

2D Galvos atrama 

Reguliuojama ne tik aukštyn, žemyn, bet ir keičiamas pasvirimo kampas, kas ilnai leidžia susireguliuoti norimą poziciją ir dabo, ir poilsio metu, kas gerina kraujotaką, mažina skausmus ir leidžai dirbti kuo sveikiau ir efektyviau.

 

Olimp biuro kėdė

PORANKIAI:

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių;

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje;

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį.

Juosmens atrama
Sukurta taip, kad suteiktų tik reikiamą atramą ir nesijaustų tiems, kuriems stipresnė juosmens atrama nepatinka.

Sėdynės kietumas
Sukurta naudotojams, ieškantiems didesnės sėdynės ir minkštumo pojūčio – aukščiausios kokybės poliuretanas suteikia labai minkštą pojūtį, todėl idealiai tinka, norintiems jaukios ir malonios sėdėjimo patirties.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, kurios viršija įprastas. Pritaikykite kėdę pagal savo poreikius, užtikrindami svarbiausius aspektus.