Akcija!

Ergonominė biuro kėdė SCANDI HD

378,00 320,00 + PVM
  • NAUJIENA!Individualus mechanizmas
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Turime expozicijoje, spalva juoda

Ergonominės kėdės SCANDI HD su sėdynės gylio reguliavimo sistema – išskirtinei ergonomikai, efektyvumui ir įvaizdžiui Jūsų biure

Turite klausimų mums? Susisiekite!

5 metų garantija 5 metų garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Atvykstanti Atvykstanti

MECHANIZMAS

SCANDI HD ergonominėje  kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

SĖDYNĖ

Sėdynė profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir skysčiam neleidžainčio susigerti atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina nereikalingą riziką nepotogiam šlaunų spaudimui, įvairaus ūgio žmonės lengvai ras jiems priimtiną padėtį.

ATLOŠAS

Pagaminta iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

Scandi kėdės gaminamos naudojant technologiją FLEX. Tai atsakymas į aktyvių vartotojų, vertinančių ergonominius sprendimus, poreikius – dėl unikalios atlošo Y formos konstrukcijos jis dinamiškai prisitaiko prie vartotojo judesių kėdėje. Nugara remiama visuose aukščiuose tiek dirbant, tiek atliekant pasvirusius ar įstrižus judesius, kai atramos svoris atsiremia į dešinę arba kairę nugaros pusę.

JUOSMENS PROFILIS

Alumaster HD biuro kėdės atlošas turi funkciją, kurios dėka galima reguliuoti juosmens profilio aukštį , lengvai pritaikant atlošą prie anatominių žmogaus nugaros formų.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė Scandi HD turi integruotą reguliuojamo aukščio galvos atrama. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

PORANKIAI

Ši ergonominė biuro kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje. Reguliavimo diapazonas 75 mm.

PORANKIAI

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių. Minkšta pagalvėlė patogumui, kaip standartinė

PORANKIAI

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas 50 mm ribose leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

PORANKIAI

porankių reguliavimas į plotį leidžia pritaikyti rankų poziciją pagal poreikį.

MOBILI BAZĖ

Lengvas, itin tvirtas, aliuminio ratukų pagrindas (5 žvaigždučių lygio) aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.