Ergonominė biuro kėdė SILVER

365,00 + PVM
  • Nematoma juosmens atrama
  • Minimalistinis dizainas
  • Turime ekspozicijoje
  • Turime ekspozicijoje

SILVER biuro kėdė sukurta rafinuotam Jūsų darbo vietos įvaizdžiui ir aukšto lygio funkcionalumui. Su daugybe poliruoto aliuminio komponentų, kėdės išvaizda išsiskiria prabangia ir šiuolaikiška estetika, tačiau išlaikant minimalistinį stilių. Specialus kėdės mechanizmas pagamintas taip, kad išliktų beveik nematomas ir išlaikytų aptakią, minimalistinę išvaizdą. SILVER kėdė taip pat išsiskiria nematoma juosmens atramos sistema, užtikrinančia ergonomišką komfortą neprarandant išskirtinių dizaino sprendimų. Jis suteikia reikiamą atramą ir standumą ilgoms valandoms išlaikant bendrą komfortą – modernus ir išskirtinis dizainas bei aukšto lygio ergonomika, todėl idealiai tinka ilgoms darbo sesijoms.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje
Ergonominė biuro kėdė SILVER mechanizmas

MECHANIZMAS

Ergonomiška biuro kėdė SILVER aprūpinta aukštos klasės sinchronizuotu judesių mechanizmu, kuris yra sklandžiai integruotas, todėl beveik nematomas ir išlaiko aptakią, minimalistinę išvaizdą. Kėdė gali laisvai siūbuoti, išlaikant galimybę užsifiksuoti 1 iš 3 atlošimo padėčių. Atlošo pakrypimo pasipriešinimas reguliuojamas po sėdyne paslėptu varžtu. Mechanizmas aprūpintas Anti-Shock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

Mechanizmas taip pat turi funkciją, leidžiančią reguliuoti sėdynės gylį, t.y. atstumą nuo atlošo. Tai leis įvairaus ūgio žmonėms lengvai susireguliuoti patogiausią ir taisyklingiausią sėdėjimo padėtį.

Ergonominė biuro kėdė SILVER sėdynės gylio reguliavimas

SĖDYNĖ

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

Ergonominė biuro kėdė SILVER atlošas

ATLOŠAS

Meistriškai pagamintas iš elastingo, ypač tvirto tinklelio. Ši išskirtinė medžiaga ne tik skatina optimalią oro cirkuliaciją, bet ir sklandžiai prisitaiko prie unikalių vartotojo nugaros kontūrų. Sukurtas taip, kad būtų atsparus deformacijai, tinklelis išlaiko vientisumą, tačiau išlieka pakankamai elastingas, kad puikiai prisitaikytų prie natūralaus jūsų nugaros išlinkimo, užtikrinant neprilygstamą komfortą ir atramą.

Ergonominė biuro kėdė SILVER juosmens atrama

JUOSMENS PROFILIS

Biuro kėdė SILVER pasižymi nematoma juosmens atramos sistema, užtikrinančia ergonomišką komfortą, neprarandant išskirtinių dizaino sprendimų – šios biuro kėdės atlošas turi funkciją, leidžiančią naudotojams reguliuoti juosmens atramos aukštį taip lengvai priderinant atlošą prie anatominių nugaros formų.

Ergonominė biuro kėdė SILVER galvos atrama

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdės SILVER turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atrama. Šios kėdės kaklo atrama yra sukurta pagal žmogaus kaklo kauliukų liniją. Galvūgalis gali palaikyti kaklą ir sumažinti jo apkrovą, nesvarbu, ar vartotojas dirba, ar ilsisi. Kaklo atrama yra pagaminta iš itin elastingo tinklelio – taip nėra stabdoma oro cirkuliacija.

Biuro kėdės - porankiai

PORANKIAI

4D porankiai pasižymi puikiomis ergonominėmis savybėmis. Jie yra padengti patvaria minkšta PU guma ir yra visiškai reguliuojami keturiomis kryptimis – pirmyn ir atgal, aukštyn ir žemyn, kairėn ir dešinėn bei kampu į vidų ir išorę – pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

Ergonominė biuro kėdė SILVER mobili bazė - ratukai

MOBILI BAZĖ

Lengvas ir itin tvirtas poliruoto aliuminio ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.

Ergonominė biuro kėdė SILVER sėdėjimo tipas

Juosmens atrama
Universali juosmens atrama, puikiai subalansuota skirtingo tipo naudotojams – ne per kieta, ne per minkšta.

Sėdynės kietumas
Sėdynės kietumas subalansuotas ties viduriu, kad būtų išlaikoma pakankama atrama, tačiau neprarandamas komfortas.

Funkcionalumai
Funkcijų gausa, viršijanti įprastas – galimybė susireguliuoti biuro kėdę pagal savo poreikius, ūgį ir sudėjimą. Sėdynės gylio ir porankių reguliavimas, galvos atramos kampo ir aukščio keitimas, juosmens atramos reguliavimas ir kita.