Akcija!

Ergonominė biuro kėdė SPARTA V1

240,00 215,00 + PVM
  • NAUJIENA!Turime ekspozicijoje
  • Didelė funkcijų gausa,sėdynės gylio reguliavimas
  • German Design Award

Ergonomiškos biuro kėdė, išskirtinio dizaino, pelniusi German Design apdovanojimą.Didžiulė funkcijų gausa ir puikiausios kokybės medžiagos.

Išskirtinė ergonomika ir dėmesys į kiekvieną detalę.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Atvykstanti Atvykstanti
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Aukščiausios okybiškės  medžiagos Aukščiausios okybiškės medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

SPARTA V2 ergonominėje kėdėje  sumontuotas aukštos klasės unikalus vokiškas German BOCK mechanizmas, leidžiantis pasvirti į priekį 10 laipsnių ir tuo pačiu atgal 23 laipsnius kartu su nugara taip palaikytamas prigludusį juosmens atlošą.  Saugumo funkcija Antishock apsaugos nugarą ir mechanizmas pradės saugiai veikti tik atsirėmus.

SĖDYNĖ

Solidi lieta poliuretano sėdynė su gylio reguliavimu net 5cm. Dirbant ilgai tai labi svarbu. Norisi pasikeisti sėdėjimo pozicijq iš darbinės į poilsio padėtį ar paįvairinti sėdėjimą ir suaktyvinti kraujotaką. Keičint gylį keičiasi ir atlošo spaudimo ypač į juosmenį jėga, kas taip pat leidžia nenuvargti darbo metu. Tai tikrai nepakeičiama funkcija naudojant šią biuro kėdę keliem skirtingų ūgių ir svorių žmonėm.

ATLOŠAS

Biuro kėdė SPARTA V2 ergonomins atlošas vizualiai suteikia stabilumo ir saugumo jausmą, stiprus ir elastingas tinklelis  užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir puikiai prisitaikanto prie vartotojo nugaros.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdės SPARTA V1 galvos atlošas  reguliuojasi aukštyn – žemyn. Patogi ergonominė forma leis patogiai atsiremti ir maximaliai sumažins kaklo įtampą ir darbo, ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamo aukščio porankius, kas leidžia susireguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.