Ergonominė biuro kėdė TRINITY HD

270,00 + PVM
  • Naujiena! Individualus Synchro mechanizmas
  • Plati spalvų gama
  • Galima užsakyti

Šiuolaikinės technologijos ergonominė biuro kėdė TRINITY, sukurta remiantis giliai stebėtais naudotojais ir gautomis įžvalgomis. Vienas rankinis valdymo mygtukas atlieka kelias skirtingas funkcijas ir palaiko daugybę skirtingų sėdėjimo padėčių, taip užtikrinant aukštą vartotojo komforto lygį. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas pagaminti iš itin tvirto, deformacijai atsparaus ir 3D mikro oro cirkuliaciją užtikrinančio tinklelio. Itin elastingas sėdimosios dalies tinklelis yra pritaikytas įvairiom žmogaus kūno formom.

Trinity Ergo katalogas – 1

Trinity Ergo katalogas – 2

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija 2 metai Garantija 2 metai
Gamybos terminas 3 mėn. Gamybos terminas 3 mėn.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Spalvų įvairovė Spalvų įvairovė

MECHANIZMAS

Trinity HD ergonominėje kėdėje yra sumontuotas aukštos klasės sinchronizuotas judėjimo mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 3 pasvirimo padėčių. Atlošo pasipriešinimas pasvirus reguliuojamas po sėdyne paslėpta rankenėle. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Pagaminta iš itin tvirto, deformacijai atsparaus ir 3D mikro oro cirkuliaciją užtikrinančio tinklelio. Itin elastingas sėdimosios dalies tinklelis yra pritaikytas įvairiom žmogaus kūno formom.

ATLOŠAS SU GALVOS ATRAMA

Išskirtinių, unikalių formų atlošas su integruota fiksuota galvos atrama. Šios biuro kėdės atlošas yra pagamintas iš pilko, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos – tvirtesnis prigludimas juosmens srityje padeda sumažinti stuburo apkrovą.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

aukštyn-žemyn (7 cm. diapazonas), leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.

PORANKIAI

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas (4 cm. diapazonas) leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

PORANKIAI

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

MOBILI BAZĖ

Itin tvirtas (BIFMA standartas) ratukų pagrindas, aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.