Akcija!

Ergonominė biuro kėdė XG Wing

545,00 455,00 + PVM
  • Lieto aliuminio Synchro mechanizmas, sėdynės gylio reguliavimas, 2D galvos atlošas
  • Turime sandėlyje, spalva juoda
  • Ypatingas dviejų nepriklausomų dalių atlošas darbui 24/7

Ergonominė biuro kėdė XG Wing su 5 metų garantija.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

5 metų garantija 5 metų garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS:

Patentuotas aliuminio kabelio, sinchroninio pakreipimo mechanizmas yra naujas novatoriškas dvigubos spyruoklinės vielos valdymo mechanizmas, kuris gavo nacionalinį patentą 2010 m. Pagamintas iš poliruoto aliuminio rėmo, kuris yra atsparus dilimui ir nerūdijantis paviršiuje bei išskirtinai patvarus. Dėl puikaus dizaino ir struktūros, nugaros atlošas gali fiksuoti 4 pozicijas su didžiausiu 130 laipsnių pasvirimo kampu.

ATLOŠAS:

Ergonominės biuro kėdės XG Wing atlošas turi aukščio reguliavimo funkciją, kuri itin praverčia aukštaūgiams žmonėms susireguliuoti atlošo aukštį patogiam bei taisyklingam sėdėjimui. Šios biuro kėdės atlošas yra pagamintas iš juodo, itin stipraus tinklelio, kuris užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją ir prisitaiko prie vartotojo nugaros formos.

3D dinamiškas dvigubas atlošas yra nauja ergonominių kėdžių pramonės revoliucija, turinti patentą. Atlošo išskirtinumas slypi jo išvaizdoje ir funkcionalume – vartotojo nugara, pečiai, juosmens dalis gali judėti atskirai, o kėdės atlošo dalys bet kada priglusti prie kūno, taip sumažinant apkrovą kitoms kūno sritims judėjimo ant kėdės metu.

JUOSMENS ATRAMA:

Ergonomiška „XG Wing“ biuro kėdė turi unikalią juosmens atramą – dinamiška, atskirta juosmens atrama, kuri gali reguliuotis pagal vartotojo padėtį, svorį, ūgį ir spaudimą juosmens srityje kiekvieną kartą judant, todėl ženkliai sumažinsite apkrovą nugaros sričiai ilgo sėdėjimo metu.

GALVOS ATRAMA:

Biuro kėdė XG Wing turi integruotą reguliuojamo aukščio ir kampo galvos atrama. Tai suteikia ergonomišką atramą kaklo sričiai darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI:

4D porankiai pasižymi puikiomis ergonominėmis savybėmis. Jie yra padengti patvaria minkšta PU guma ir yra visiškai reguliuojami keturiomis kryptimis – pirmyn ir atgal, aukštyn ir žemyn, kairėn ir dešinėn bei kampu į vidų ir išorę – pagal jūsų poreikius ir pageidavimus.

SĖDYNĖ:

Profiliuotas, pagamintas iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano arba itin tvirto tinklelio (pasirenkama opcija). Apmuštas itin tvirtu, ilgaamžiu, sertifikuotu ir vandeniui atspariu audiniu arba tinkleliu (pasirenkama opcija). Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

MOBILI BAZĖ:

Lengvas ir itin tvirtas poliruoto aliuminio ratukų pagrindas aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.