Ergonominė kėdė TIN Full mech V5

290,00 + PVM
  • NAUJIENA!Tinklinė sėdynė ir atlošas, ypač patogi!
  • Maximali funcijų gausa
  • Spalva juoda, turime ekspozicijoje

Veržlaus, bet tuo pačiu ir subtilaus dizaino biuro kėdė TIN Full mesh V5, elegancija atsispindi formų ir medžiagų lengvume bei sąskambyje. Tinklinė poliesterio sėdynė ir atlošas pralaidus orui, lengvai prisitaiko prie kūno linkių, užtikrina ergonomišką sėdėseną ir nuolatinę oro cirkuliaciją. Amortizuojanti juosmens atrama aktyviai palaiko juosmenį, sėdynės gylio reguliavimas patogus skirtingų ūgių žmonėm, o reguliuojama galvos atrama leis puikiai pasijusti ir darbo, ir poilsio metu

Juoda spalva ir stipraus kvėpuojančio tinklo sėdynė moderniausiam Jūsų biuro interjerui, svekesniam sėdėjimui ir puikiai nuotaikai.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d. Gamybos terminas 1-3 d.d.
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Intuityvus sinchronizuotas  mechanizmas, leidžiantis laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių, reaguoja automatiškai į kūno svorį ir prisitaiko prie vartotojo be papildomo rankinio rekguliavimo. Aprūpintas AntiShock apsauga, kuri neleis  atlošui atsitrenkti  į vartotojo nugarą jį atleidus.Papildoma šiuolaikinė ir patogi funkcija-atskiras sėdynės kampo pasvirimo į priekį nustatymas atitinka šiuolaikiškos biuro kėdės keliamus poreikius.

SĖDYNĖ

Tinklo sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija, laisva oro cirkuliacija maximaliam komfortui.Ši biuro kėdė TIN taip pat turi sėdėjimo kampo keitimo funkciją aktyviam sėdėjimui, kurios dėka, darbo metu naudotojas gali su sėdimąja dalimi pasvirti 10 laipsnių kampu į priekį.

ATLOŠAS

Biuro kėdė TIN turi ergonominį atlošą, prie kurio tvirtinasi itin stiprus tinklelis, užtikrinantis tinkamą oro cirkuliaciją ir puikiai prisitaikantis prie vartotojo nugaros formų, taip sumažinant apkrovą nugaros sričiai.

JUOSMENS PROFILIS

Biuro kėdė TIN turi unikalią juosmens atramą – dinamiška, atskirta juosmens atrama, kuri prsitaiko pagal vartotojo padėtį, svorį, ūgį ir spaudimą juosmens srityje kiekvieną kartą judant, todėl sumažinsite apkrovą nugaros sričiai ilgo sėdėjimo metu.

GALVOS ATRAMA

Biuro kėdė TIN turi ryškių formų integruotą reguliuojamo aukščio galvos atramą. Tai suteikia ergonomišką atramą darbo ir poilsio metu.

PORANKIAI

Kėdė turi reguliuojamus porankius, kad būtų užtikrinta teisinga dilbio ir plaštakos padėtis dirbant prie stalo.

priekinės ir nugaros dalies reguliavimas leidžia reguliuoti porankį pagal dilbio ilgį;

rankos pagalvėlės padėties kampas +/- 15 laipsnių.

aukštyn-žemyn, leidžia reguliuoti aukštį taip, kad dilbis būtų padėtas 90 laipsnių kampu liemens atžvilgiu, o tai ženkliai atpalaiduoja nugaros raumenis ilgai dirbant sėdimoje padėtyje.