Ergonominė biuro kėdė – MaxPro BT HD

274,00 + PVM
  • Net 87 gobeleno spalvos
  • Pristatymo terminas: 1-2 sav.
  • Reguliuojama juosmens atrama

Ergonominės biuro kėdės VALIO BT HD su sėdynės gylio reguliavimo sistema puikiai tinka ilgą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

 

 

MaxPro – tai ergonomiškos biuro kėdės su naujoviška atlošo judėjimo sistema, kuri suteikia daugiamatę atramą vartotojo nugarai.

Pateikta BT versija reiškia audiniu apmuštą atlošą (T ženklas) ir juodus fotelio rėmo elementus (B ženklas).

Kėdės pavadinime naudojamas simbolis HD reiškia reguliuojamą minkštą galvos atramą.

Mūsų pasiūlyme taip pat yra ir kitų MaxPro biuro kėdžių šeimos modelių, kuriose atlošas apmuštas MaxPro BS ir MaxPro WS tinkleliu, taip pat modeliai su balta apdaila – MaxPro WS ir MaxPro WT.

Svarbiausia aukščiau minėta naujovė – atlošo judėjimo sistema. Atlošas veikia priekyje-nugaroje, pasvirus į šonus, pasvirus kampu, kad suteiktų atramą nugarai dirbant ir
 atliekant neįprastus judesius.
 MaxPro linija aprūpinta Synchro Plus mechanizmu.
 Atleidus pasirinktos padėties užraktą, judėjimo mechanizmas leidžia sklandžiai koordinuotai judėti sėdynei ir atlošui, imituojant Vartotojo judėjimą kėdėje (vadinamajame lopšyje),
 taip užtikrinant nugaros atramą per visą jos ilgį , atrama veikia aktyviai pastoviai remiantis į atlošą.
 Galite reguliuoti atlošo ir sėdynės pasipriešinimą , priderindami kėdę pagal savo poreikius.
Novatoriško mechanizmo dėka atlošas visada  pasiekiamas, net kai randasi tolimiausiame užfiksuotoje padėtyje sėdynės atžvilgiu.
  Pliuso frazė reiškia, kad mechanizme taip pat yra įrengtas sėdynės gylio (atstumo nuo atlošo) reguliavimas, kuris leis jį pritaikyti pagal vartotojo ūgį. Tinkamas sėdynės gylis leidžia 
išnaudoti visas atlošo funkcijų galimybes ir sėdynės gylį priderinti prie šlaunies ilgio.
 Sklandus sėdynės aukščio reguliavimas pneumatiniu cilindru leis ją pritaikyti pagal vartotojo ūgį.

 

 

3D porankių reguliavimas: aukštyn - žemyn leidžia juos ergonomiškai priderinti prie kiekvieno vartotojo ūgio; tinkama dilbio padėtis (90 laipsnių liemens atžvilgiu)
 atpalaiduoja nugaros raumenis ilgo darbo metu.
 Porankių aukštis reguliuojamas 7,5 cm ribose. Porankių ilgis taip pat reguliuojamas, kad būtų galima pritaikyti prie dilbio ilgio. Reguliavimo diapazonas yra 5 cm.
 Taip pat judėdami į kairę - į dešinę, mes priartiname arba atitraukiame juos vienas nuo kito,

 

 

Sėdynė, atlošas ir galvos atrama yra aiškiai profiliuoti ir apmušti. Paruošėme jums platų pripažintų  Europos biuro kėdžių gamintojų ilgaamžių audinių asortimentą,  galima rinktis iš daugybės spalvų. Daugelio jų ilgaamžiškumas siekia per 150 tūkst. Martindale ciklų.  Mūsų pasiūlyme taip pat yra MaxPro foteliai, kurių atlošas apmuštas patvariu Runner tinkleliu – MaxPro BS ir MaxPro WS versijos.

Pristatoma „HD“ versija aprūpinta apmušta reguliuojama galvos atrama. Aukščio reguliavimo diapazonas yra 5 cm. Keičiamas galvos atramos kampas prisitaikys prie Vartotojo galvos judėjimo. Galite bet kuriuo metu greitai ir efektyviai išardyti galvos atramą ir nedelsdami ją sumontuoti.

 

 

Šios ergonominės biuro kėdės  pagrindas(kryžmė) gali būti  gaminamas iš aliuminio arba nailono .
Minkšti  ratukai tinkantys važinėti kietomis grindimis, jų nebraižantys diametras 60mm.
Prekiaujame tik sertifikuotom ergonominėm kėdėm , MaxPro suteikiama 3 metų garantija.

MaxPro ergonominių kėdžių šeimos šmatavimai: