Akcija!

Biuro kėdė – Sky | 10spalvų | Terminas 2 sav.

 • Turime ekspozicijoje

Pristatymo terminas 1-2 savaitės.

UŽSAKANT DAUGIAU NEGU 5 VNT. SIŪLOME NEMOKAMAI IŠBANDYTI MODELĮ JŪSŲ BIURE. Darbo metu būtina išlaikyti taisyklingą padėtį – štai kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą biuro kėdę. Kėdė Sky buvo sukurta atsižvelgiant į kiekvieną vartotoją kreipiant dėmesi net į mažiausias detales. Ergonomiška atlošo ir porankių forma leidžia vartotojui laisvai išlaikyti taisyklingą padėtį sėdint, taigi – neapkrauna stuburo ir leidžia išlikti su mažiausiu nuovargiu ilgas darbo valandas. Platus, lankstus atlošas su būdingu išlinkimu juosmeniui, paverčia  kėdę ne tik praktiška, bet ir labai patogia. Mechanizmas Donati , Italija , pagaminta naudojant naujausius ergonominius tyrimus ir aukščiausias gamybos technologijas. Be to, verta paminėti, kad atlošą dengiantis tinklelis puikiai tinka vasarai, nes neleidžia mūsų nugarai prilipti prie atlošo. Ergonominė kėdė Sky aprūpinta daugybe skirtingų funkcijų, kurios leidžia reguliuoti jos nustatymus pagal individualius vartotojo pageidavimus. Tinka vartotojam iki 136kg , garantija 5 metai.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Ergonominė kėdė Sky su sinhroniniu itališku Donati mechanizmu , sėdynės gylio reguliavimu , minimalistinis dizainas ir didelė kitų ypač patogių funkcija gausa

Biuro kėdę Sky sukūrė ITO Design studija. Šios studijos išskirtinis bruožas yra tai, kad jų sukurti biuro baldai yra gaminami iš medžiagų, kurios yra perdirbamos. Taigi ITO Design sukurti biuro baldai – įskaitant kėdes – yra ekologiški. Tačiau tai nėra vienintelis jų pranašumas, biuro kėdė taip pat turi būti ergonomiška ir patogi. Šiuo aspektu ergonominė kėdė Sky pirmauja. Platus atlošas, padengtas elastiniu tinkleliu, suteikia pakankamai atramos nugarai. Vasarą, kai mus užklumpa karštis, tinklelis puikiai apsaugo nugarą nuo „prilipimo“ prie atlošo ir tuo pačiu užtikrina tinkamą oro cirkuliaciją.

Biuro kėdė Sky taip pat turi daugybę skirtingų funkcijų, kurios leidžia kėdę laisvai pritaikyti pagal individualius vartotojo pageidavimus. Dėl to biuro darbus galima atlikti ne tik patogiomis sąlygomis, bet ir rūpinantis taisyklinga stuburo padėtimi ir taisyklingu sėdėjimu .

 

NAUJOVĖ – Dabar „Sky“ ergonominėm kėdėm galima užsakyti papildomą sėdynių apmušalą prisegamą su užtrauktuku. Fotelis su užraktu galimas tik su papildomais sėdynių apmušalais.

 

 

 

Charakteristikos:

 1. Minimalistinis, modernus dizainas , plati atlošo tinklelio ir sėdynės apmušalo spalvų paletė
 2. Aukštų technologijų itališkas Donati mechanizmas.
 3. Atlošas itin elastingas , lankstus ir labai patogus.
 4. Tankaus formuoto poliuretano minkšta sėdynė , net 124kg/m3.
 5. 4D porankiai , paminkštinta atrama
 6. Reguliuojamo akščio galvos atrama,apmušta ekologiška juoda oda.
 7. Reguliuojama juosmens atrama
 8. Naujausio mechanizmo dėka patogus sėdynės gylio reguliavimas
 9. Dujinis amortizatorius užtikrina minkštą  ir sklandų aukščio reguliavimą
 10. 5 žvaigždučių bazė, skersmuo 680 mm
 11. Universalūs ratai 60 mm
 12. Garantija: 5metai.
 13. Maximalus svoris 136kg

 

 

 

„Eprom RV Synchron“ – technologiškai pažangus italų prekės ženklo „Donati“ mechanizmas.

MECHANIZMO FUNKCIJOS:

Sėdynės aukščio reguliavimas

Sinchroninis atlošo kampų (23°) ir sėdynės (10°) keitimas su galimybe iš anksto rankiniu būdu nustatyti spyruoklės įtempimą, priklausomai nuo vartotojo kūno svorio – padidina komfortą dėl atitinkamo atlošo pasipriešinimo vartotojui.

7 pakopų atlošo pasipriešinimo reguliavimas sukant rankenėlę, kurio dėka galima greitai ir tiksliai reguliuoti

Galimybė fiksuoti atlošo ir sėdynės padėtį 5 padėtyse

Sėdynės gylio reguliavimas leidžia pritaikyti kėdę skirtingo ūgio naudotojams

 

 

Apmušalų charakteristikos:
Nugara: sudėtis: 100% poliesteris • svoris: 422,8 g / m2 • atsparumas dilimui: 90 000 Martindale ciklų (ASTM D 4966: 2012), atsparumas dilimui: 4,5 (ASTM D3512: 2014), 
antipirenas: cigaretė (BS 20862: ) / Kalifornijos techninis biuletenis 117, E skyrius: 2000), atsparumas šviesai: 4,5 (AATCC 16,3: 2014), spalvos atsparumas: sausas - 4, 
šlapias - 4,5 (AATCC 8: 2013) ), atsparumas tempimui - metmenys 1287.194 weftN.199 N. (ASTM D5034: 2009, CRE, griebimo metodas) 
Sėdynė (VF medžiaga): sudėtis: 100% poliesteris • svoris: 380 g / m2 • atsparumas dilimui: 66 000 Martindale ciklų (ASTM D 4966: 2012)