Vadovo biuro kėdė Next

340,00 + PVM
  • Natūrali oda.
  • Pristatymo terminas: 1-2 sav.
  • Garantija 24 mėn.
  • Turime ekspozicijoje

Modernaus dizaino ir aukštų ergonominių parametrų biuro kėdė. Išskirtinis bruožas – išskirtinai plona, ​​lengva ir patvari konstrukcija, kuri puikiai dera šiuolaikiniame interjere. Privaluma tai , kad fotelis yra apmuštas iš abiejų pusių, o tai išskiria jį iš konkuruojančių gaminių. Sėdynės priekis ir atlošas aptraukti aukštos kokybės natūralia oda. Profiliuotas atlošas juosmens dalyje bei funkcionalus Multiblock judėjimo mechanizmas garantuoja aukštas ergonomines vertes. Aliuminio rėmas  yra lengvas ir elegantiškas , o tuo pačiu itin patvarus ir stabilus. Odiniai porankiai užtikrina patogią dilbio padėtį. Galimi  5 natūralios odos spalvų variantai .

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Vadovo odinė kėdė NEXT

Vadovo kėdė Next

Mechanizmas: Multiblokas, leidžiantis “siūbuoti” kėdėje ir fiksuoti ją norimoje pasirinktoje  padėtyje. Atsparumo jėga atsilenkimui yra reguliuojama, todėl ją galima pritaikyti prie vartotojo svorio.

Apmušalai;Fotelio priekis apmuštas natūralia grūdėta oda, o nugara – tokios pat struktūros ir spalvos ekologiška oda. Siūlome 5 fotelio spalvas: juodą SN1, kreminę SN2, rudą SN3, raudoną SN4 ir grafitinę SN5

Pneumo cilindras: sklandų aukščio reguliavimą užtikrina pneumatinis cilindras, kurio reguliavimo diapazonas yra 85 mm.

Bazė: Kėdė turi poliruotą 5 žvaigždučių aliuminio pagrindą. Jau bazinėje įrangoje rasite minkštus ratus, ribojančius kietų paviršių (parketo, plokščių) susidėvėjimą. Vietoj ratukų galite naudoti kojas, tada kėdė Next puikiai tiks kaip konferencijų kėdė.

Garantija: 24 mėnesiai

Sertifikatai: Stiprumo ir saugos sertifikatas, išduotas PUR „Remodex“ baldų pramonės tyrimų ir diegimo centre.