SMART AL1

Ergonominės biuro kėdės SMART B su sėdynės gylio reguliavimo sistema puikiai tinka ilgą sėdimą darbą dirbantiems žmonėms

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Išskirtinis ergonominis fotelis skirtas prazidento ir vadovų kabinetams, kur dizainas ir patogumas ir ergonomika yra ypač svarbūs

Dėl unikalaus atlošo ir sėdynės dizaino jie dinamiškai prisitaiko prie vartotojo judesių kėdėje. Nugara yra palaikoma visu aukščiu tiek darbo metu, tiek ir pakreipiant ar įstrižai atliekant judesius, kai atramos svoris remiasi į dešinę arba kairę nugaros dalį.

 

 

 

  • Sėdynėje yra sinchroninis judesio mechanizmas,kai atleidžiate pasirinktą padėtį, nugara pakrypsta atgal, reaguodama į jūsų nugaros judesius. Atlošo judėjimas sinchronizuojamas su sėdynės judesiu.
  • Sinchroninis mechanizmas turi Anti -shock funkciją, kurios dėka atleidus prieš tai užfiksuotą padėtį, atlošas į vertikalią padėtį sugrįš saugiai ir be staigaus judesio.

 

  • Mechanizmas leidžia sklandžiai reguliuoti sėdynės aukštį.
  • Sėdynės gylio reguliavimo funkcija( atstumas nuo atlošo), kuri leidžia visiškai išnaudoti ergonominės atlošo funkcijas, taip pat pašalina spaudimą šlaunims, nepriklausomai nuo vartotojo ūgio.
    
    

 

  • Atlošas aptrauktas iš abiejų pusių.
  • Reguliuojama  juosmens gylio  funkcija.

 

 

Šios ergonominės biuro kėdės  pagrindas (kryžmė) chromas.
Apmušalams naudojami audiniai, atitinkantys aukščiausius patvarumo standartus.
Minkšti  ratukai tinkantys važinėti kietomis grindimis, jų nebraižantys.
Platus audinių , odų spalvinis pasirinkimas .