Vadovo biuro kėdė RUBENS

449,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Išskirtinis įvaizdis, kokybė ir komfortas
  • Juoda spalva
  • Turime ekspozicijoje

Itin solidi vadovo biuro kėdė RUBENS, išsiskirianti įdomia forma, pagaminta iš itin patvarios dirbtinos odos ir turi fiksuotus lieto aliuminio porankius. RUBENS sėkmingai pasitarnaus vadovaujančio personalo kabinete, kur prestižas ir pakilus dizainas yra ypač svarbūs.


Turite klausimų mums? Susisiekite!

Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Kėdė aprūpinta aukštos klasės sinchroniniu mechanizmu, leidžiančiu laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

SĖDYNĖ

Profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirta, malonia liesti dirbtina oda. Taip pat, sėdynė turi gylio reguliavimo funkciją – atstumą nuo atlošo. Tai sumažina riziką, kad sėdynė prisispaudžia prie šlaunų, todėl įvairaus ūgio žmonės gali naudotis atlošo funkcija.

ATLOŠAS SU GALVOS ATRAMA

Vadovo biuro kėdė RUBENS turi ergonomiškai išformuotą atlošą – integruota lenkta galvos atrama, pečių srities atrama, juosmens atrama klubų srities atrama. Visą tai sumažina krūvį visai nugaros sričiai ilgo sėdėjimo metu. Taip pat atlošas pasižymi išskirtinėmis dizaino formomis bei naudojamais komponentais – tvirta ir maloni liesti dirbtinė oda, galinėje dalyje lieto aliuminio akcentas bei deformacijai atsparus lieto poliuretano užpildas.

PORANKIAI

Išskirtinio dizaino, pagaminti iš aukštos kokybės komponentų, fiksuoti, lieto aliuminio porankiai, vietomis (porankių apačia bei porankių pagalvėlės) aptraukti itin tvirta, malonia liesti dirbtina oda.

MOBILI BAZĖ

Kėdė turi penkių žvaigždučių poliruoto aliuminio pagrindą, kuris yra aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.