Ergonominė kėdė SAMURAI 1010220

485,00 + PVM
  • Sėdynės gylio reguliavimas,3D galvos atlošas
  • Ypač stiprus metalinis karkasas
  • Spalvos juoda,kreminė,ruda

 

Vadovo ergonominė biuro kėdė SAMURAI su ypač stipriu plieno karkasu, chromo apdaila, sėdynės gylio reguliavimas, synchro mechanizmas, patogiai išformuotu atlošu ir atskiru reguliuojamu galvos atlošu trim kryptim 3D. Ilgam darbui ir sveikam sėdėjimui, galima rinktis įvairius reguliuojamus porankius.

Išankstinis užsakymas

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Ergonominė biuro kėdė SAMURAI 1010220

Ši darbo kėdė turi aukštos klasės sinchroninį mechanizmą, leidžiantį “sūpuotis” kėdėje su galimybe užrakinti 4 pasirinktose pozicijose.

Kėdės pasirpiešinimąs “siūbuojant” reguliuojamas specialia rankelnėle po sėdyne, kuri leidžia jums prisitaikyti kėdę pagal savo poreikius.

Kėdė turi sinchroninį mechanizmą su „anti-shock“ funkcija, kurios dėka atleidus prieš tai užfiksuotą padėtį atlošas į vertikalią padėtį sugrįš saugiai ir be staigaus judesio.

Ergominių kėdžių svarbi funkcijasėdynės gylio reguliavimas 5cm , taip pat galimybė surinkinėjant kėdę sėdynę tvirtinti net trijose pozicijose (priekis atkilęs, nuleistas ir lygiagretus grindų atžvilgiu.

Unikalus trijų pozicijų 3D atlošo reguliavimas pritiks išrankiausiam vartotojui.

SAMURAI ergonominės kėdės turi klasikinius arba reguliuojamus porankius -aukštyn /žemyn. Reguliavimo diapazonas 7 cm.

Bazė : Aliuminio poliruoto chromo (blizgus) pagrindas yra lengvas, elegantiškas ir taip pat labai patvarus ( nėra suvirintų elementų).

Minkšti ratukai, tinkantys naudoti kieto paviršiaus grindimis, jų nebraižantys, tačiau taip pat puikiai funkcionuos ir ant kiliminių paviršių.

Kėdės priekis yra aptrauktas aukštos kokybės natūralia oda, kurią malonu liesti. Galimos odos spalvos : juoda, pilka, kreminė.