Vadovo ergonominė biuro kėdė SAMURAI KL 2 051

399,00 + PVM
  • Funkcijų gausa - plačiau aprašyme.
  • Ypač stipri dirbtinė oda.
  • Gamybos terminas 4-5 sav.
  • Turime ekspozicijoje

Vadovo ergonominė biuro kėdė SAMURAI KL 2 051 su ypač stipriu plieno karkasu, chromo apdaila, sėdynės gylio reguliavimas, synchro mechanizmas, patogiai išformuotu atlošu ir atskiru reguliuojamu galvos atlošu. Ilgam darbui ir sveikam sėdėjimui, galima rinktis įvairius reguliuojamus porankius.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Ergonominė biuro kėdė SAMURAI KL 2 051

Ši darbo kėdė turi aukštos klasės sinchroninį mechanizmą, leidžiantį “sūpuotis” kėdėje su galimybe užrakinti 4 pasirinktose pozicijose.

Kėdės pasirpiešinimą “siūbuojant” reguliuoja varžtas po sėdyne, kuris leidžia jums pritaikyti kėdę pagal savo poreikius.

Kėdė turi sinchroninį mechanizmą su „anti-shock“ funkcija, kurios dėka atleidus prieš tai užfiksuotą padėtį atlošas į vertikalią padėtį sugrįš saugiai ir be staigaus judesio.  Anti -shock funkcija.

SAMURAI KL 2 051 turi reguliuojamus porankius -aukštyn /žemyn. Reguliavimo diapazonas 7 cm.

Bazė : Aliuminio poliruoto chromo (blizgus) pagrindas yra lengvas, elegantiškas ir taip pat labai patvarus ( nėra suvirintų elementų).

Minkšti ratukai, tinkantys naudoti kieto paviršiaus grindimis, jų nebraižantys, tačiau taip pat puikiai funkcionuos ir ant kiliminių paviršių.

Kėdės priekis yra aptrauktas aukštos kokybės natūralia oda, kurią malonu liesti. Galimos odos spalvos : juoda, pilka, kreminė.