ROBI

Kaina nuo 153,00 + PVM

Moderni pufų kolekcija pasižiminti proporcingom formom, puikia elegancija ir kokybe.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Robi pufų kolekcija

Robi serija, sudaryta iš 10 skirtingų pufų, suteikia architektui ir naudotojams lankstumo naudoti, todėl erdvėje galima sukurti skirtingus išdėstymus

. Jo dizainas pagrįstas pagrindinėmis geometrinėmis formomis;

Robi pufai leidžia sukurti tvirtus darinius su paprasta grafine tvarka. Šios šeimos kvadrato formos moduliai sąrankoje veikia kaip jungtis. Ovalūs moduliai vaizduoja kompozicijos atidarymą ir uždarymą.

Aukšti ir žemi pufai ne tik sukuria dinamišką vaizdą, bet ir turi funkcinių pranašumų. Aukštus pufus galima naudoti su nešiojamuoju kompiuteriu ir paversti darbiniais paviršiais arba veikti kaip aukšta apatinio nugarėlė, o aplinką paversti poilsio vieta. Esant skirtingo dydžio ir skaičiaus moduliams, parodose, muziejuose gali būti panaudotos kelios salelės  ar  fojė. Įvairių aukščių pufų montavimas, bendradarbystės tikslais, juos galima paversti vienkartiniais moduliais arba išbarstyti.

Robi moduliai gali sukurti greitus sprendimus skubiems susitikimams arba akimirksniu sukurti asmenines darbo vietas dėl jų lengvai nešiojamos ir lengvos struktūros ir skatinančios kūrybiškumą. Robi pufų formų paprastumas su dvispalve apmušalo detale virsta estetiniu privalumu. Taigi jie gali virsti  grafiniais elementais.