Rolergo600 reguliuojamo aukščio stalas

Reguliuojamo aukščio biuro stalų mechanizmai Rolergo R600 leidžia sukurti darbo vietas, atitinkančias individualius darbuotojų poreikius darbui tiek sėdint, tiek stovint. Toks darbuotojo pozicijos keitimas darbo metu padarys teigiamą įtaką darbo efektyvumui ir darbuotojo sveikatai. Stilingi, šiuolaikiški ir labai patogūs 3 – segmentų biuro stalų stovai gali būti priderinti prie įvairių spalvų, tekstūrų ir dydžių stalviršių, todėl lengvai pritaikomi prie kitų biuro baldų.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums

Rolergo600 reguliuojamo aukščio stalas

3 segmentų biuro stalų stovai Rolergo 600 leidžia lengvai ir sklandžiai elektra reguliuoti darbo stalo su 25 mm storio stalviršiu aukštį nuo 642 mm iki 1242 mm (eiga 600 mm).

Elegantiško dizaino reguliuojamo aukščio stalų mechanizmai gali būti priderinti prie įvairių spalvų, tekstūrų ir dydžių (1200- 2200 mm ilgio) stalviršių, todėl lengvai pritaikomi prie kitų biuro baldų jūsų ofise. Mechanizmą galima užsisakyti sidabrinės/pilkos (RAL 9006) / baltos (RAL 9016) / juodos (RAL 9005) spalvos.

Tai itin patvarūs ir kokybiški mechanizmai, galintys išlaikyti apkrovą net iki 120 kg. Mechanizmai turi ir kliūties atpažinimo funkciją.

Švedų patentuota Glide technologija mechanizmą apsaugo nuo įbrėžimų atsiradimo ant kolonų net po 10 000 ciklų aukštyn-žemyn. Kolonos veikia sklandžiai ir be cheminės alyvos ar tepimo priemonių.

Ilgalaikis sėdėjimas kenkia nugaros sveikatai – gali neigiamai paveikti tarpslankstelinius kremzlinius diskus, apsunkina pėdas bei kojas – paprastai dėl gravitacijos kraujas suplūsta į kojas ir pėdas, todėl lėčiau grįžta į širdį. Kūnas pavargsta ilgą laiką būdamas vienoje padėtyje. Tuo tarpu, naudojant reguliuojamo aukščio stalus su R600 mechanizmu, atsiranda galimybė rinktis darbo poziciją: stovint ar sėdint, daryti pertraukas ir ištiesti kūno dalis. Sėdėjimo kaitaliojimas su stovėjimu ir vaikščiojimu pagerina kraujotaką pavargusiuose raumenyse.

Statinės darbo aplinkos pakeitimas į aktyvią turi labai didelę reikšmę mūsų sveikatai, savijautai ir motyvacijai, suteikia daugiau energijos, gerina darbingumą, teigiamai veikia mūsų emocijas, gerina dėmesio koncentraciją ir kūrybiškumą.

Moksliškai įrodyta, kad aktyvios sėsk/stok darbo erdvės padeda ženkliai sumažinti nedarbo dienų skaičių, atsiradusių dėl dirbančiųjų pablogėjusios sveikatos.

Pirmoji pagalba Jūsų stuburui ir sveikai laikysenai ˗ sėsk/stok stalai, kurie individualiai reguliuojami pagal Jūsų ūgį ir kitus biuro baldus. Dirbdami sėsk/stok darbo erdvėje, būsite energingesni, darbingesni ir pasibaigus darbo dienai jausite mažesnį nuovargį.

Reguliuojamo aukščio stalas yra svarbus žingsnis link sveikesnės ir aktyvesnės darbo erdvės, bet nepamirškite nuolat keisti sėdėjimo pozos, kas 1-2 valandas daryti pertraukas, pasivaikščioti po patalpą, atlikti tempimo ir nesudėtingų mankštos pratimų.

Sėsk/stok stalai pasižymintys aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu komfortu, Jūsų darbo erdvę pavers funkcionalia vieta, kurioje galėsite kūrybiškai dirbti ir ilsėtis.

Kainos:
– Reguliuojamo aukščio stalo Rolergo 600 kaina 385 € be PVM.
– Reguliuojamo aukščio stalo mechanizmo (be stalviršio) kaina 320 € atsiimant iš sandėlio Kaune.
Techniniai duomenys:
– Elektra reguliuojamas aukštis su 25 mm stalviršiu 642 mm – 1242 mm. (eiga 600 mm.)
– Spalva: pilka, balta arba juoda.
– Kojos iš trijų segmentų, nudažytos milteliniu būdu.
– Galima rinktis stalviršio spalvą.
– Galima rinktis 1200- 2200 mm ilgio stalviršį.
– Yra kliūties atpažinimo viršuje ir apačioje funkcijos.
– Tylus veikimas (<43 dB).
– Keliamoji galia – 120 kg.
– Kėlimo greitis iki 30 mm/s.
– Pagaminta Lietuvoje.
– Garantija 36 mėnesiai.