Darbuotojų stalas PROFIL V

Biuro baldų serija PROFIL stebina savo išskirtine estetika, iki smulkiausių detalių apgalvotu dizainu. Tarpelis tarp stalviršio ir kojelių suteikia biuro baldui lengvumo, grakštumo bei subtilumo.

Turite klausimų mums? Susisiekite!

Ofiso stalas Profil V

  • Darbuotojų stalas PROFIL V – tai išskirtinė estetika ir iki smulkmenų apgalvotas dizainas. Tarpelis tarp stalviršio ir kojelių sukuria lengvumo ir tuo pačiu stabilumo pojūtį. Šis grakštumu spinduliuojantis stalas – daili ir funkcionali kiekvieno biuro detalė.
  • PROFIL V darbuotojų stalas – išskirtinumą, ergonomiją ir funkcionalumą mėgstantiems žmonėms. Suteikite savo komercinėms erdvėms daugiau, išsirinkdami PROFIL biuro stalų sistemą, kuri sukuria galimybes turėti skirtingus stalus bei juos lengvai pritaikyti bet kokioje erdvėje.
  • PROFIL V stalai gali turėti tris skirtingas kojų variacijas – U, O ir A formų. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo – U ir O formos kojų konstrukcija pagaminta iš metalo, o A formos kojos (PROFIL WOOD komplektacija) gaminamos derinant metalines konstrukcijas su medinėmis kojelėmis.
  • Derinkite stalo konstrukcijas taip kaip norite ir susikurkite individualius bei išskirtinius savo biuro dizainų sprendimus, tobulai derančius su įvairiais biuro stalais, komodomis, spintelių stalviršių ar kojų atspalviais.
  • Visose pasirinktose stalų komplektacijose yra jiems individualiai tinkančios akustinės pertvaros, kurios tikrai bus naudingos atviro tipo biuruose, siekiant suteikti daugiau privatumo kiekvienam darbuotojui.
  • PROFIL biuro baldų kolekcijoje drauge rasite ir daiktų laikymui, posėdžiams bei priimamajam skirtus baldų sprendimus, puikiai tinkančius erdvėms individualiems ar komandiniams darbams bei poilsio erdvių išpildymui. Susikurkite vientisą, funkcionalią bei patogią biuro erdvę dideliems darbams atlikti!