Akustiniai foteliai

Akustiniai foteliai –  tai nuostabus išradimas, kadangi leidžia pasidžiaugti tyla, net triukšmingiausioje erdvėje. Čia žmonės ne tik susikoncentravę dirba, tačiau praleidžia ir poilsio minutes, atsiribodami nuo ofiso, restorano ar fojė garsų. Šie akustiniai foteliai ne tik leidžia labiau susikoncentruoti į atliekamą darbą, bet taip pat puikiai izoliuoja pašalinius garsus norint atsipūsti ar tiesiog ramiai pakalbėti telefonu.

1

Akustinių fotelių savybės ir privalumai

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomų fotelių privalumai:

  • Gerina darbo kokybę – tai neatsiejama akustinių fotelių dalis. Biuras, ofisas – dažniausiai visada pilni žmonių, kurie kelia triukšmą diskutuodami ar kalbėdami telefonu. Esant uždarose patalpose, garsas patalpose yra visiškai kitoks nei atviroje vietoje. Uždarose patalpose garso bangos sklisdamos neišsisklaido – atsimuša nuo sienų, lubų, langų, ir grįždamos atgal sukelia mūsų ausims pojūtį, kuris mus kartais dirgina, mažina koncentraciją. Todėl suteikdami galimybę darbuotojams biure turėti akustinius fotelius, jūs pagerinsite galutinius darbo rezultatus.
  • Privati darbo erdvė. Kad ir kaip mes mėgtume grupinį darbą, bet dažnai pasitaiko dienų, kai reikia atlikti individualias užduotis. Įsigiję akustinį fotelį, jūs taip pat įsigysite privačia darbo erdvę, kurioje galėsite atlikti jums pavestas užduotis, pakalbėti telefonu ar tiesiog pailsėti.
  • Modernus dizainas. Visų mūsų siūlomų krėslų ir fotelių dizainas – išskirtinis. Juos puikiai priderinsite prie jau esamo biuro interjero įnešdami daugiau spalvų ir formų. Taip pat lengva skirtingų kolekcijų baldus derinti tarpusavyje.
  • Lengva prižiūrėti. Gaminant šiuos akustinius fotelius ir krėslus, naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl juos lengva valyti ir prižiūrėti.

Akustinių fotelių kokybės ir kainos santykis

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami akustiniai foteliai yra aukštos kokybės, ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Tai nuostabus kainos ir kokybės santykis.