Kartotekų spintos

Kartotekų spintos – produktas puikiai talpinantis A4 formato dokumentus ir segtuvus . Šios spintos yra rakinamos, todėl priėjimas prie jose esančio turinio galimas tik raktą turinčiam žmogui. Jos gali būti keleto lentynų, bei yra puikiai projektuojamos kartu su metalinėmis dokumentų spintomis. Puikus sprendimas biuruose, kuriuose gausu dokumentų ir jie turi būti apsaugoti.

1

Pagrindiniai kriterijai kodėl verta turėti kartotekų spintą biure

Kodėl verta rinktis metalines kartotekų spintas:

  • Tai svarbiausias aspektas, renkantis kartotekų metalines spintas, kadangi jose įmontuoti užraktai, suteikia prieigą prie informacijos tik tiems žmonėms, kurie turi raktus. Kartotekų spinta, su užraktu dokumentams laikyti, gali būti statoma atskiroje erdvėje, vadovo kabinete ar bet kurioje kitoje patalpoje. Tai praktiškas ir estetiškas saugojimo sprendimas.
  • Minimalistinis stilius. Šio tipo spintos yra praktiškos, bet taip pat tinkančios prie bet kokio interjero, kadangi neužima daug vietos, yra neiššaukiančios, todėl jas tinka statyti bet kur.
  • Šios kartotekų spintos yra labai talpios, jose galėsite laikyti A4 formato dokumentus, bei kitus mažesnio formato ar dydžio segtuvus, kurie reikalauja saugumo. Kiekvienas spintos dydį gali rinktis pagal savo poreikį, todėl tik nuo jūsų priklauso, kiek stalčių ji turės. Tik pas mus rasite net keleto skirtingų dydžių spintų, kurias galima montuoti kartu su metalinėmis dokumentų spintomis.

Metalinių kartotekų savybės

Visos, mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos metalinės kartotekų spintos yra pagamintos iš storasienio lakštinio plieno ir nudažytos korozijai atsparia milteline emale, todėl mes garantuojame, kad šis produktas bus naudojamas labai ilgą laiką. Be abejonės šiuos baldus lengva prižiūrėti. Rinkdamiesi šiuos produktus jūs maksimaliai apsaugosite viduje esantį turinį.