Dokumentų spintos

Metalinės dokumentų spintos – gaminys  puikiai talpinantis dokumentus , bei kitus saugomus daiktus. Dokumentų spintos taip pat yra rakinamos, todėl priėjimas prie jose esančio turinio galimas tik raktą turinčiam žmogui. Jos gali būti keleto lentynų, bei yra puikiai projektuojamos kartu su kartotekų spintomis. Puikus sprendimas biuruose, kuriuose gausu dokumentų ir jie turi būti apsaugoti.

1

Pagrindiniai kriterijai kodėl verta turėti dokumentų spintą biure

Kodėl verta rinktis metalines dokumentų spintas:

  • Tai svarbiausias aspektas, renkantis metalines spintas, kadangi jose įmontuoti užraktai, suteikia prieigą prie informacijos tik tiems žmonėms, kurie turi raktus. Metalinė spinta su užraktu dokumentams laikyti gali būti statoma atskiroje erdvėje, vadovo kabinete ar bet kurioje kitoje patalpoje. Tai praktiškas ir estetiškas saugojimo sprendimas.
  • Minimalistinis stilius. Šio tipo spintos yra praktiškos, bet taip pat tinkančios prie bet kokio interjero, kadangi neužima daug vietos, yra neiššaukiančios, todėl jas tinka statyti bet kur.
  • Šios spintos yra labai talpios, jose galėsite laikyti ne tik dokumentus, bet ir kitus, saugumo reikalaujančius daiktus. Kiekvienas spintos dydį gali rinktis pagal savo poreikį, todėl tik nuo jūsų priklauso, kiek lentynų ji turės. Tik pas mus rasite net keleto skirtingų dydžių spintų, kurias galima montuoti kartu su kartotekų spintomis.

Visos, mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos metalinės dokumentų spintos yra pagamintos iš storasienio lakštinio plieno ir nudažytos korozijai atsparia milteline emale, todėl mes garantuojame, kad šis produktas bus naudojamas labai ilgą laiką. Be abejonės šiuos baldus lengva prižiūrėti. Rinkdamiesi šiuos produktus jūs maksimaliai apsaugosite viduje esantį turinį.