Laboratoriniai baldai

Laboratoriniai baldai – vienas esminių dalykų ne tik norint saugiai atlikti bandymus, bet taip pat jaustis patogiai, esant reikalui, turėti galimybę naudotis vandeniu ar tiesiog pasidėti daiktus, kuriuos naudojate bandymu metu. Visi laboratoriniai baldai turi atitikti ypatingus reikalavimus, nebūti itin degūs. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite viską, ko reikia saugiam, patogiam darbui.

1

Laboratorinių baldų pritaikymas mokykloje

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi laboratoriniai baldai tinka biologijos, chemijos bei fizikos kabinetams įrengti, užtikrinant saugumą bandymų metu. Visi laboratoriniai baldai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra ilgaamžiai ir tvarūs. Visi gaminami laboratoriniai baldai atitinka keliamus reikalavimus: standartai PN-EN 14175, PN-EN 13150, PN-EN 14056, direktyva 2014/35 / ES (LVD). Taip pat turi Nacionalinio higienos instituto (PZH) atestaciją / sertifikatą, leidžiantį juos naudoti mokyklų laboratorijose ir studijose.

Laboratorinių baldų asortimentas

Laboratoriniai baldai, kuriuos galite įsigyti:

  • Traukos spintos. Jas būtina turėti chemijos, bei kitose laboratorijose, kuriose atliekami bandymai. Pagrindinė jos paskirtis apsaugoti darbuotoją nuo kenksmingų garų ar dujų, kurios susidaro reakcijos metu. Visos, bent kiek pavojingesnės reakcijos, atliekamos traukos spintoje.
  • Demonstraciniai stalai. Vieta, kurioje vyksta ne tokie rimti bandymai, bet taipogi atsakingi. Prie demonstracinių stalų laboratorijoje žmonės praleidžia itin daug laiko, tad jie turi būti patogūs ir pritaikyti darbui.
  • Sieniniai bei salos tipo pratybų laikymo stalai ir daiktų laikymo spintelės. Spintelėse puikiai talpinami įvairiausi tyrimams ir bandymams skirti nepavojingi daiktai. Čia taip pat talpinamos mokymosi priemonės: knygos, sąsiuviniai ir tt.
  • Plovimo stalai. Puikiai pritaikyti laboratorijoms, kadangi juose įmontuoti vandens maišytuvai.
  • Cheminių reagentų spintos. Šios spintos yra ypatingai atsparios išorės veiksniams. Jos privalomos kiekvienoje laboratorijoje, kurioje yra dirbama su cheminėmis medžiagomis