Darbuotojų baldai

Darbuotojams skirti baldai – tai svarbiausios interjero detalės, kurio atlieka ne tik pagalbos darbui funkciją, bet taip pat užpildo ofisą, bei suteikia jaukumo. Visi darbo baldai turi būti apgalvotas sprendimas, kadangi dažniausiai norima išsaugoti erdvės pojūtį, bet taip pat patogumą jausmą, bei estetiką. Stalai, spintelės, spintos – visa tai privalo būti moderniame, bei produktyvumą skatinančiame biure.

1

Darbuotojų baldų asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi darbuotojų baldai:

  • Jeigu dirbate ofise, kuriame reikalingas ne tik kompiuteris, gausu segtuvų, bei kitų vietą užimančių darbo įrankių, mes jums siūlome lentynas. Jose jūs galėsite tvarkingai surūšiuoti daiktus, todėl ne tik visada rasite viską iš karto, bet taip pat vaizdas atrodys estetiškas ir tvarkingas. Mūsų siūlomos lentynos yra stilingos ir modernios, todėl jas lengvai pritaikysite prie jau esamo interjero. Jas galima susikomplektuoti būtent norimo dydžio, todėl gali būti naudojamos ir kaip nišos, atskiriančios erdves. Jose patogu laikyti ne tik knygas ar dokumentus, bet taip pat augalus ar interjero detales.
  • Jos taip pat reikalingos, jeigu dirbate biure, kuriame gausu dokumentų. Estetiškai atrodančios, tačiau daug daiktų talpinančios spintos – nuostabus biuro baldų sprendimas.
  • Darbo stalai. Vienas esminių baldų ofise, be kurio neįsivaizduojama darbo diena. Mūsų parduotuvėje rasite didelį įvairiausių dydžių, sulankstomų ar kelių darbo vietų stalų, kuriuos lengvai priderinsite prie ofiso interjero ir jie puikiai atliks savo funkciją.

Darbuotojų baldų kokybė ir ilgaamžiškumas

Visi, mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami baldai yra pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų, todėl yra ilgaamžiai ir patvarūs. Rinkdamiesi šiuos darbuotojų baldus, jūs sukuriate žmonėms patogią, bei modernią darbo vietą.

Dažniausiai užduodami klausimai

K: Ar galima darbuotojų baldams pritaikyti individualius išmatavimus?
A: Taip, darbuotojų baldai turi daug skirtingų išmatavimų ir visada rasite Jums tinkamą stalų dydį.

K: Ar yra galimybė paruošti individualų baldų sprendimą darbuotojų kabinetui?
A: Taip, paruošime Jums skirtą individualų pasiūlymą su galimais sprendimais, patarimais, 3D vizualizacija ir patrauklia kaina.

K: Kokios yra šiandieninės darbo vietos baldų tendencijos?
A: Atsižvelgiant į skaitmenizaciją, darbo vietose vis mažėja didelių gabaritų baldų, todėl didelis dėmesys yra teikiamas darbo stalo ergonomikai, akustiniams sprendimams, taip pat daro kėdėms patogiam darbui.

K: Per kiek laiko pristatomi ofiso stalai?
A: Įprastai baldų gamyba trunka 4-5 savaitės. Tačiau labiau skubantiems visada bandome padaryti viską, kad nauji baldai atvyktų kuo greičiau.

K: Ar ofiso stalams yra reikalinga priežiūra?
A: Stalams Ypatingos priežiūros nereikia. Stalviršiai yra labai patvarūs, atsparūs karščiui, nusidėvėjimui, lengvai valomi.

K: Kokios yra šiandieninės darbo vietos baldų tendencijos?
A: Atsižvelgiant į skaitmenizaciją, darbo vietose vis mažėja didelių gabaritų baldų, todėl didelis dėmesys yra teikiamas darbo stalo ergonomikai, akustiniams sprendimams, taip pat darbo kėdėms patogiam darbui.