Vadovo baldai

Vadovo kabineto baldai – tai išskirtinės komplektacijos baldų komplektas, kuris visada atkreipia dėmesį, vos tik įžengus žingsnį į kabinetą. Šie baldai turi būti nepriekaištingi, dvelkiantys prabanga ir aukšta kokybe, kadangi vadovo kabineto vaizdas – tai pagrindinis viso ofiso akcentas. Šioje vietoje priimami patys sunkiausi sprendimai, sprendžiami klausimai ir žinoma vykdomi didžiausi procesai, susiję su įmonės veikla.

1

Vadovo baldų stilius pagal Jūsų poreikius

Jums rekomenduojame keletą skirtingų stilių vadovo baldų komplektus:

  • Klasikiniai vadovo kabineto baldai įvardijami kaip klasika ir prabanga alsuojantys, natūralių spalvų, bei medžiagų baldai. Tokiems baldams pagaminti dažniausiai renkamasi natūralų medį. Komplektaciją dažniausiai sudaro stalas ir spintelės. Pasirinkę tokį variantą, tikrai jausitės saugiai ir prabangiai. Natūralios medžiagos visada buvo vertinamos kaip aukščiausias standartas, tad galite nesivaržydami rinktis šį variantą.
  • Modernūs , bei novatoriški. Tai vadovo baldai, kurie išsiskiria savo išvaizda, dažniausiai atrodo neįprastai, tačiau tai nereiškia, kad neįkvepiančiai. Tokius baldus renkasi žmonės, kurie nori išskirtinio dizaino erdvės. Tokių baldų stalviršiai dažniausiai išsiskiria neeiliniu braižu, montuojamos stalo kojos neįprastų formų, tačiau bendras baldų vaizdas tiesiog užburia.
  • Papildyti konferencijų stalais. Šia variantas dažniausiai vertinamas mažesnėse erdvėse, norint sutaupyti vietos įrengiant du atskirus stalus. Tai puikus variantas, todėl kad vadovo pozicija niekada nepaliekama, o konferencijų svečiai pasodinami šalia. Šie baldai išsiskiria savo dizainu bei sudėtimi.

Vadovo baldų kokybė ir estetika

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami baldai yra pagaminti naudojant aukščiausios klasės medžiagas, kas garantuoja baldų ilgaamžiškumą bei lengvą priežiūrą. Taip pat pas mus galite komplektuoti baldus, pridėdami spinteles bei lentynas. Viskas priklauso nuo jūsų norų bei poreikių. Rinkdamiesi mūsų siūlomus vadovo kabineto baldus – įsigysite prabanga ir estetika dvelkiantį produktą.