Mokyklinės kėdės

Mokyklinės kėdės – vienas svarbiausių baldų, kurie turi užtikrinti komfortą pamokų metu. Vaikas turi jaustis patogiai, taip atverdamas proto horizontus sunkioms užduotims įveikti, ar pasisavinti begalę dar negirdėtos informacijos. Užtikrindami taisyklingą vaiko stuburo padėtį sėdėjimo metu, jūs padėsite išvengti problemų, tokių kaip nugaros skausmas, ar stuburo iškrypimas vėlesniame amžiuje.

1

Mokyklinių kėdžių patogumas ir nauda

Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos mokyklinės kėdės atitinka aukščiausius standartus, yra lengvai montuojamos, todėl jas lengvai pritaikysite bet kokioje klasėje ar laboratorijoje. Gaminant šias kėdes, pirmiausia buvo atsižvelgta į tai, kad mokinys jaustųsi patogiai ištisas valandas, nebūtų varžomi jo judesiai, bei stuburas išlaikytų teisingą padėtį. Tad įsigiję bet kurias mūsų siūlomas kėdes – tikrai liksite patenkinti.

Mokyklinių kėdžių asortimentas

Gausus mokyklinių kėdžių pasirinkimas suteiks galimybę atrasti būtent jums tinkantį variantą. Kadangi kėdžių pasirinkimas itin didelis, jas galite rinktis skirtingų komplektacijų. Keletas skirtingo modelio mokyklinių kėdžių turi rankų atramas, ar krepšelį po kojomis, kuriame galėsite pasidėti rankinę, kuprinę ar kitus daiktus. Taip pat galite rinktis mobilias kėdes su ratukais arba tiesiog stacionarias kėdes, tačiau jos visos pasižymi bendrinėmis specifikacijomis:

  • Lengvos – jas nesunkiai perkelsite į kitą vietą. Dėl savo lengvo svorio nesudarys problemų jaunesnio amžiaus vaikams ar jaučiantiems nugaros skausmus.
  • Lengvai valomos- todėl klasėje itin lengva išlaikyti higienišką aplinką.
  • Galima rinktis iš keleto skirtingų spalvų – kas sudaro sąlygas aplinką paversti šiuolaikiškai ir estetiškai atrodančią.
  • Antibakterinės – dėl itin kokybiškų medžiagų, kėdės nekaupia nešvarumų, taip nesudarydamos sąlygų kauptis bakterijoms.
  • Turi apsaugą UV spinduliams – todėl net gavus saulės spindulių, spalva ir kokybė nesikeičia.

Mokyklinių kėdžių kokybė ir pritaikymas

Visos , mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos kėdės yra aukštos kokybės, ilgaamžės ir patvarios, tad jas įsigiję, galėsite džiaugtis nuostabiu kainos ir kokybės santykiu. Taip pat jos puikiai dera su mūsų parduodamais mokykliniais stalais.