Akustiniai kambariai

Akustiniai kambariai – tai nuostabi erdvė talpinanti daugiau žmonių. Dažniausiai akustinių kambarių išskirtinumu tampa galimybė į sienelę įmontuoti televizoriaus ekraną ir taip net dideliame atviro tipo biure sukurti itin funkcionalią individualią erdvę nedideliems verslo susitikimams, prezentacijoms. Tokie biuro baldai gali būti naudojami priklausomai nuo jūsų poreikių –  individualiam darbui, poilsiui ar kelių asmenų susitikimams.

1

Akustinių kambarių tipai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite dviejų skirtingų tipų akustinius kambarius:

  • Minkštasuolių tipo akustiniai kambariai – puikus sprendimas biurams, bibliotekoms, universitetams ir viešosioms erdvėms, tokioms kaip oro uostai, viešbučių fojė ir kitos didelės salės. Akustinė kabina sukuria erdvę diskusijoms ir komandiniam darbui. Jį dar patogesnį daro patogiai įrengtos sėdimos darbo vietos, bei funkcionalumą padidina dažniausiai esantis televizoriaus stovas ar vieta televizoriaus įmontavimui, naudingas susitikimams, pristatymams ir darbui kartu. Įsigiję tokią kabiną, sukursite nepriekaištingą darbo vietą, kurioje ramiai galėsite spręsti grupines užduotis ar daryti prezentaciją.
  • Kapsulės tipo akustiniai kambariai – tai išskirtinio dizaino privačios erdvės. Tokio tipo akustiniai kambariai yra  inovatyvi koncepcija naujų darbo vietų įrengimui. Jos idealiai tinka atvirų erdvių biuruose, kuomet reikia sukurti privačias erdves susikoncentravimui ir individualiam darbui, telefoniniams ar vaizdo pokalbiams. Šių akustinių baldų apmušalai ir paminkštinimai leidžia sukurti tylia ir komfortišką vietą darbui.

Akustinių kambarių nauda ir galimybės

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami akustiniai kambariai yra nepriekaištingai funkcionalūs. Juos įsigiję, sukursite produktyvią darbo ar poilsio aplinką, kurioje bus užtikrinamas privatumas. Šie akustiniai kambariai yra ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi, kadangi pagaminti naudojant aukščiausios klasės medžiagas. Atsižvelgdami į žmonių norus ir poreikius – parduodame gaminius, kurie užtikrina neeilinę garso izoliaciją.