Akustinės sienelės

Akustinės sienelės – šių biuro baldų paskirtis yra atskirti darbo erdves. Šių baldai gali būti kelių tipų: pastatomos ant stalo individualiam darbui, montuojamos atskirti stalus, ar net atskirti erdves. Mobilumo dėka jos leidžia laisvai formuoti erdvę, sukuriant patogią ir ramią darbo vietą. Didelis dydžių pasirinkimas suteikia galimybę ne tik atskirti individualias darbo vietas, bet taip pat sukurti didžiules ramybės erdves.

1

Akustinių sienelių tipai

Mes siūlome šias, skirtingo tipo, akustines sieneles:

  • Akustinės stalų pertvaros – prie stalo montuojamos pertvarkos, kurios suteikia galimybę dirbti netrukdant kitų. Šios pertvaros dažniausiai naudojamos, kai darbo stalai yra vieni šalia kitų, ar sustumti vienas priešais kitą. Šis būdas užtikrina privatumą ir garso izoliaciją, tad nepraleiskite progos tai išbandyti.
  • Akustinės širmos – nuostabus sprendimas, kai norima atskirti erdves. Jos gali būti ant ratukų, tad nesukels problemų jas perstumiant iš vienos vietos į kitą. Toks sprendimas yra pasiteisinęs ir vis labiau populiarėjantis dideliuose ofisuose, kur darbuotojai dirba bendrose erdvėse.
  • Akustinės sienelės ant stalo – tai unikali galimybė susikurti privačią darbo erdvę, kai prie to paties darbo stalo sėdi dar keletas žmonių. Toks būdas vis labiau pasiteisina didesniuose ofisuose, kai nėra galimybės dirbti kiek ramesnėje aplinkoje. Tokių sienelių būna įvairių formų bei spalvų. Tad jas įsigiję, net tik pagelbėsite sau privatumo klausimu, bet taip pat pagyvinsite ofisą naujomis interjero detalėmis.

Akustinių sienelių nauda ir kokybė

Visos elektroninėje parduotuvėje parduodamos akustinės sienelės yra aukščiausios kokybės, užtikrinančios nepriekaištingą garso izoliaciją. Gaminiui naudojamos kokybiškos medžiagos, jį paverčia ilgaamžiu ir tobulai atliekančiu savo funkcijas. Naudodami šias akustines sieneles pagerinsite darbo kokybę, bei produktyvumą, kadangi dirbsite ne triukšmingoje, ramioje aplinkoje.