Stalai darbuotojams

Stalai biuro darbuotojams – turi būti atsakingas ir gerai apgalvotas, bei įvertintas sprendimas. Kadangi prie darbo stalo darbuotojai praleidžia didžiąją dalį savo dienos, jis turi būti teisingai parinktas pagal žmogaus kūno sudėjimą. Netaisyklinga laikysena, stuburo bei pečių skausmai atsiranda nuo blogai parengtos darbo vietos, tad norėdami išsaugoti gerą savijautą, rinkitės mūsų siūlomus darbuotojų stalus.

1

Kaip išsirinkti darbo stalą?

Keletas patarimų, renkantis darbo stalus:

  • Atkreipkite dėmesį į pagrindines funkcijas, tokias kaip: reguliuojamas aukštis. Tai itin svarbu, kadangi taip stalą galėsite susimontuoti būtent pritaikytą jums. Reguliuojamas aukštis itin svarbus norint išvengti nugaros skausmų. Taip pat aktualus dalykas – stalčiai , lentynos bei lentynėlė klaviatūrai. Tai gan smulkūs dalykai, bet suteikia nemažai komforto.
  • Stalo dydis. Būtina įvertinti tai, kokioje erdvėje (mažoje ar didelėje) stovės stalas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite įvairiausio dydžio darbuotojų stalų, taip pat stalų, kurie susodina keletą žmonių ir juos atskiria nišomis. Tai labai populiarus sprendimas didelėse erdvėse.
  • Dizainas bei pagaminimo medžiaga taip pat aktualus kriterijus. Renkantis darbo stalą, rekomenduojame apžvelgti į patalpų dydį, bei jose dominuojančio interjero spalvas, taip idealiai pritaikysite stalą.
  • Taip pat verta atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos yra pagamintas stalas, ar jis lengvai prižiūrimas, bei valomas. Tačiau šis klausimas nesvarbus, jeigu rinksitės mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamus darbuotojų stalus, kadangi jie visi pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, bei valosi lengvai.

Darbuotojų stalų asortimento kokybė

Visi, mūsų parduotuvėje parduodami darbuotojų stalai suprojektuoti apgalvojant kiekvieno kliento poreikius. Aukščiausios klasės medžiagos garantuoja ilgaamžiškumą ir produkto tvarumą. Rinkdamiesi kokybišką produktą, jausitės puikiai ir produktyviai nusiteikę ištisą darbo dieną.