Metaliniai baldai

Metaliniai baldai – tai baldai, kuriuos dažniausiai naudojame įmonių persirengimo kambariuose arba dokumentų laikymo vietose. Tokie baldai dažniausiai yra rakinami, todėl jų paskirtis apsaugoti daiktus nuo pašalinių žmonių. Siekdami užtikrinti apsaugą daiktų, kurie neturi būti pasiekiami kiekvienam, įmonės naudoja metalinius baldus, kurių raktus turi tik žmonės, kuriems suteikta prieiga prie turinio, esančio viduje.

1

Metalinių baldų asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi metaliniai baldai:

  • Persirengimo spintelės. Tai esminis dalykas bandant sutaupyti vietos persirengimo kambariuose. Spintelės gali būti montuojamos eilėmis, taip pat gali būti mažesnės, didesnės ar kelių skyrių. Rinkdamiesi šias spinteles, atkreipkite dėmesį į darbuotojų poreikius, kiek vietos jiems reikia pasidėti nuosavus daiktus ir tt.
  • Dokumentų spintos. Jose puikiai talpinami dokumentai , bei kiti saugojami daiktai. Dokumentų spintos taip pat yra rakinamos, todėl priėjimas prie jose esančio turinio galimas tik raktą turinčiam žmogui. Jos gali būti keleto lentynų, bei yra puikiai projektuojamos kartu su kartotekų spintomis.
  • Kartotekų spintos. Tai puikus pasirinkimas , norint svarbius dokumentus laikyti saugiai. Kartotekų spintose dokumentai lengvai rūšiuojami, todėl juos greitai rasite, kai jų prireiks. Visos kartotekų spintos yra rakinamos, todėl užtikrinamas visiškas saugumas nuo pašalinių. Taip pat šios spintos puikiai montuojasi kartu su dokumentų spintomis.

Metalinių baldų privalumai

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami metaliniai baldai yra pagaminti iš storasienio lakštinio plieno ir nudažyti korozijai atsparia milteline emale, todėl mes garantuojame, kad šis produktas bus naudojamas labai ilgą laiką. Be abejonės šiuos baldus lengva prižiūrėti. Rinkdamiesi šiuos produktus jūs maksimaliai apsaugosite viduje esantį turinį.