Dviejų lygių metalinė persirengimo spintelė SOLID SSK312

119,00 + PVM

Metalinė rūbų spintelė SSK312 pagaminta iš storasienio lakštinio plieno ir nudažyta korozijai atsparia milteline emale, pilka spalva (RAL 7035).

Turite klausimų mums? Susisiekite!

METALINĖ PERSIRENGIMO SPINTELĖ SOLID SSK312

Pilkos spalvos (RAL 7035) metalinė dviejų lygių persirengimo spintelė SOLID SSK312 – saugi ir patogi spintelė rūbams bei kitiems daiktams pasidėti. Pagaminta iš storasienio lakštinio plieno, specialiai padengto milteline antikorozine emale, saugančią konstrukciją nuo neigiamų išorės veiksnių.

Iš storasienio plieno pagaminta dviejų lygių rūbų spintelė – tai praktiškas ir patgus būdas laikyti įvairius drabužius, avalynę ar kitus reikalingus daiktus. Pilkos spalvos ((RAL 7035) konstukcija padengta specialiais antikoroziniais milteliniais dažais, kurie apsaugo tiek pačia spintelę, tiek ir laikomus daiktus nuo drėgmės. durelių viršuje ir apačioje išfrezuotos specialios ventilecijos angos efektyvesnei oro cirkuliacijai vykti. Durelių korpusas sutvirtintas T formos standumo briaunomis, o viduje sumontuoti amortizatoriai, tylesniam ir patogiasniam jų varstymui. Kiekviena spintelė turi savo užraktą, kuriam priklauso 2 raktai, tad jūsų palikti daiktai tikrai bus saugūs. Spintelės viduje lentynėlė ir skersinis rūbams pakabinti ir daiktams pasidėti.

Išmatavimai (ilgis, gylis, aukštis): 300x500x1800