Drabužių spintelės

Metalinės drabužių spintelės – tai unikalus ir praktiškas sprendimas, lengvai pritaikomas persirengimo kambariuose. Šis populiarus sprendimas užima aukštumas daiktų laikymo ir saugojimo sferoje, nes jas lengva prižiūrėti, paprasta valyti, į jas neįsigeria kvapai ir kiti nešvarumai, nuo jų nesudėtinga pašalinti dulkes, jos gana atsparios aplinkos poveikiui, taip sparčiai nenusidėvi kaip kitos alternatyvos.

1

Metalinių drabužių spintų asortimentas

Mes siūlome šio tipo metalines drabužių spinteles, kurios gali būti jungiamos į dideles sistemas:

  • Standartinė spintelė su batų skyriumi. Tokie pasirinkimai yra patys populiariausi, kadangi ten puikiai telpa daugiau vietos užimantys rūbai (paltai, striukės). Atskirtas batų skyrius, puikiai atitinka higienos standartus. Spintelė yra saugi, kadangi joje įmontuotas užraktas.
  • Standartinė Spintelė su pertvara. Tokia spintelė yra suskirstyta į tris dalis: du rūbų skyriai ir vienas batų skyrius. Taip suteikiama galimybė, pavyzdžiui darbo rūbus laikyti atskirai nuo lauko rūbų. Spintelė yra saugi, kadangi joje įmontuotas užraktas.
  • L formos spintelė. Tokia spintelė dažniausiai naudojama norint sutaupyti vietos, kai persirengimo kambarių erdvė nedidelė. Joje puikiai telpa rūbai ir batai, tik vietos joje yra kiek mažiau. Spintelė yra saugi, kadangi joje įmontuotas užraktas.

Metalinių drabužių spintelių pritaikymas ir patarimai

Metalinės drabužių spintelės gali būti skirtingų dydžių, montuojamos pavienės arba jungiamos į persirengimo kambarių sistemas. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę pasiūlymų, kaip racionaliai ir praktiškai išspręsti mažos erdvės (persirengimo kambaryje) problemą, pasiūlysime sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius bei galimybes. Mes užtikriname aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą, kadangi spintelių konstrukcija ypatingai tvirta.