Akustiniai baldai

Siūlome įvairius akustinius sprendimus biurams, kuriuose norima atskirti darbo erdves, sukurti privatumo darbuotojams ar pagerinti darbo kokybę atvirose erdvėse. Minkštieji biuro foteliai ir krėslai padės sukurti patogias individualaus darbo, poilsio ar susitikimų vietas atviruose biuruose, laisvalaikio erdvėse, laukiamuosiuose, foje, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose. Jie yra mobilūs, todėl lengvai pasistatysite juos kur norite.

2

Akustinių baldų asortimentas

Mūsų internetinė parduotuvė jums siūlo šiuos išskirtinio dizaino akustinius baldus:

  • Akustiniai foteliai. Minkštieji biuro foteliai ir krėslai padės sukurti patogias individualaus darbo, poilsio ar susitikimų vietas atviruose biuruose, laisvalaikio erdvėse, laukiamuosiuose, foje, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose. Jie yra mobilūs, todėl lengvai pasistatysite juos kur norite. Krėslai patogūs bei minkšti, todėl prisėdęs jausite ramybę ir palengvėjimą.
  • Akustiniai kambariai. Tai nuostabi erdvė talpinanti daugiau žmonių. Dažniausiai akustinių kambarių išskirtinumu tampa galimybė į sienelę įmontuoti televizoriaus ekraną ir taip net dideliame atviro tipo biure sukurti itin funkcionalią individualią erdvę nedideliems verslo susitikimams, prezentacijoms. Tokie biuro baldai gali būti naudojami priklausomai nuo jūsų poreikių –  individualiam darbui, poilsiui ar kelių asmenų susitikimams arba kaip įprasti biuro baldai grupiniam darbui, susirinkimams ar poilsiui.
  • Akustinės sienelės. Tai funkcionalios, minimalistinio dizaino akustinės sienelės, kurios užtikrins gerą garso izoliaciją tarp kelių darbo vietų. Didžiausias akustinių sienelių privalumas – užsklandų mobilumas, funkcionalumas, stabilumas.
  • Akustiniai minkštieji baldai. Unikalaus dizaino minkštieji biuro baldai suteiks išskirtinę išvaizdą jūsų ofiso interjerui bei sukurs itin patogias vietas individualiam darbui, poilsiui ar susitikimams, taip pat baldai pasižymi viena iš pagrindinių funkcijų – garso izoliavimu.

Akustinių baldų įvairovė

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi akustiniai baldai yra išskirtinio dizaino, bei atitinka aukščiausius standartus. Jų dėka sukursite nepaprastas darbo erdves, kurios ne tik bus funkcionalios, bet taip pat atrodys išskirtinai ir šiuolaikiškai.