6

Biuro kėdės internetu

Biuro kėdės – tai baldas, suprojektuotas naudoti būtent biure ar kitoje darbo aplinkoje. Biuro kėdės atsirado dar XIX a. siekiant palengvinti žmonių darbą, kurį jie atlieka sėdėdami prie stalo. Įprastai biuro kėdės yra reguliuojamo sėdynių aukščio bei atlošo kampo, todėl kiekvienas gali jaustis patogiai. Naudodami gerą biuro kėdę išvengsite skausmų susijusių su stuburu, bei jausite komfortą.

Biuro kėdžių asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje biuro kėdžių pasirinkimas itin platus, kiekvienas gali rasti būtent jam tinkantį variantą. Čia begalę kėdžių su galvos atramomis bei porankiais. Taip pat gausu ergonomiškų kėdžių, kurios sukuria itin gerą darbo aplinką.

Kaip išsirinkti biuro kėdę?

Norint išsirinkti būtent Jums tinkamą kėdę mes patariame atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Rinkitės kėdę, kuri atitinka Jūsų kūno sudėjimą. Ji turi tinkamai išlaikyti juosmenį, bei skatinti taisyklingą laikyseną sėdėjimo metu.
  • Apgalvokite judėjimo pozicijas sėdint. Tai gal įdomus aspektas, tačiau labai svarbu ar sėdint tik dirbate su kompiuteriu, ar bendraujate su klientais ar dažnai pakylate nuo darbo vietos. Dėl šių priežasčių būtina atkreipti dėmesį į kėdės ergonomiškąją paskirtį.
  • Na ir kėdės dizainas, medžiagos tekstūra bei spalvos. Į šį kriterijų atsižvelgiama norint sukurti jaukią ir stilingą aplinką kabinete.

Biuro kėdžių kokybė ir ilgaamžiškumas

Internetinėje erdvėje gausus biuro kėdžių pasirinkimas, kurios skiriasi savo funkcijomis, modeliu ar tiesiog išvaizda, tačiau visos mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos biuro kėdės yra itin aukštos klasės, ilgaamžės ir tikrai geromis kainomis. Mes jums siūlome investuoti į gerą darbo įrankį ir jums tai grįš naujų idėjų ir produktyvių valandų darbe bumerangu.

Dažniausiai užduodami klausimai apie biuro kėdes

K: Ar yra galimybė užsisakyti biuro kėdę su surinkimu?
A: Taip. Kėdę galite užsisakyti su montavimo paslauga. Dažniausiai kėdės surinkimas yra nesudėtingas, komplektuojamos su visais reikiamais įrankiais.

K: Ar yra galimybė rinktis kėdės gobeleno, rėmo ar tinklelio spalvą?
A: Taip, yra galimybė kėdę užsisakyti Jūsų norimos spalvos, tačiau tai galioja ne visiems modeliams.

K: Kaip reikia prižiūrėti biuro kėdę (valymas, naudojimas ir t.t)
A: Kėdės priežiūra yra labai paprasta. Audiniai yra ypač stiprūs, atsparūs trinčiai, impregnuoti nuo vandens ar net riebalų dėmių. Išsitepus galima nesunkiai nuvalyti drėgna šluoste su trupučiu muilo.