Minkšti biuro baldai

Didelis biuro sofų ir kampų pasirinkimas. Šiuolaikinio modernaus dizaino minkštieji biuro baldai papuoš Jūsų biurą, laukiamajį ar foje, bei sukurs jaukia aplinką svečiams ir kolegoms.

2

Minkštųjų baldų asortimentas

Minkštieji baldai, siūlomi mūsų elektroninėje parduotuvėje:

  • Moduliniai minkšti baldai – suteikia unikalią galimybę pasirinkti baldų komplektaciją bei išdėstymą. Plačios šių baldų montavimo galimybės, leidžia juos pritaikyti bet tokiame biure. Mažoms patalpoms siūloma rinktis modulinę sofa ar kampą, o didesnėms erdvėms modulinę sistemą, kurią galėsite sumodeliuoti būtent jūsų patalpai. Spalvų ir formų dėka, sukursite išskirtinį dizainą, kuris stebins ne tik darbuotojus, bet ir biuro svečius.
  • Minkštieji kampai – nuostabus sprendimas erdvėms, kurios nėra didelės, bet dažnai lankomos žmonių. Tai puikus variantas registratūroms, laukiamojo salėms, ar netgi poilsio zonai. Gausus pasirinkimas leis sukusti erdvę, pritaikytą visiems poreikiams. Pasirinkimo gausa išties stulbinanti, tad tikrai rasite ko ieškote.
  • Sofos – vienas dažniausiai pasirenkamų minkštų baldų mažesnėms erdvėms. Jos yra mobilios, tad lengvai sukursite laukiamojo ar poilsio zoną būtent tokią, apie kokia svajojote. Didelis sofų asortimentas, leis rasti variantą, tinkantį prie jau dominuojančio interjero dizaino.
  • Pufai – galutinis taškas, išpildantis viziją. Pufus renkamasi todėl, kad juos lengva stumdyti, perkelti, todėl jie ypač funkcionalūs. Pasirinkimo gausa užtikrins galimybę išsirinkti būtent jums tinkantį variantą.

Minkštųjų baldų kokybė

Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys minkštieji baldai yra geros kokybės ir ilgaamžiai. Juos įsigiję, nustebsite kokie minkšti ir patogūs, bei lengvai prižiūrimi jie gali būti.