Akustiniai minkštieji baldai

Akustiniai minkštieji baldai – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ne tik nori privatumo ir garso izoliacijos, bet taip pat vertina patogumą. Šie baldai sukurti atsižvelgiat į klientų poreikius, bei lūkesčius. Šie baldai puikiai funkcionuoja ne tik kaip darbo įrankis, bet taip pat jų pagalba galėsite susikurti poilsio zoną.

1

Akustinių minkštųjų baldų asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi keli skirtingi variantai akustinių minkštų baldų:

  • Akustiniai foteliai. Tai nuostabus išradimas, kadangi leidžia pasidžiaugti tyla, net triukšmingiausioje erdvėje. Čia žmonės ne tik susikoncentravę dirba, tačiau praleidžia ir poilsio minutes, atsiribodami nuo ofiso, restorano ar fojė garsų. Šie akustiniai foteliai ne tik leidžia labiau susikoncentruoti į atliekamą darbą, bet taip pat puikiai izoliuoja pašalinius garsus norint atsipūsti ar tiesiog ramiai pakalbėti telefonu.
  • Akustinės sofos bei minkštasuoliai. Minkštosios biuro sofos padės sukurti patogias darbo, poilsio ar susitikimų vietas atviruose biuruose, laisvalaikio erdvėse, laukiamuosiuose, foje, kavinėse, restoranuose, viešbučiuose. Jos yra mobilios, todėl lengvai pasistatysite jas kur norite, bei kaip norite, sukurdami sąlygas grupiniam darbui, ar prezentacijoms. Minkštasuoliai ir sofos patogios bei minkštos, todėl prisėdęs ant jų jausite ramybę ir palengvėjimą.
  • Akustiniai kambariai. Tai nuostabi erdvė talpinanti daugiau žmonių. Dažniausiai akustinių kambarių išskirtinumu tampa galimybė į sienelę įmontuoti televizoriaus ekraną ir taip net dideliame atviro tipo biure sukurti itin funkcionalią individualią erdvę nedideliems verslo susitikimams, prezentacijoms. Tokie biuro baldai gali būti naudojami priklausomai nuo jūsų poreikių – individualiam darbui, poilsiui ar kelių asmenų susitikimams arba kaip įprasti biuro baldai grupiniam darbui, susirinkimams ar poilsiui.

Minkštųjų akustinių baldų kokybė ir nauda

Visi mūsų internetinėje parduotuvėje parduodami minkšti akustiniai baldai yra labai patogūs. Gamybai naudojamos aukštos klasės medžiagos užtikrina lengvą priežiūrą, bei ilgaamžiškumą. Pasirinkę šiuos akustinius minkštus baldus, tikrai nesigailėsite.