Pufai

Pufai – vienas geriausių ir praktiškiausių pasirinkimų, norintiems turėti patogią ir jaukią sėdimą vietą nedidelėje erdvėje, tačiau jie taip pat puikiausiai tinka kaip priedas prie sofos ar minkštojo kampo. Mūsų siūlomi įvairių formų ir spalvų pufai tiks tiek prie novatoriško, tiek prie klasikinio erdvės interjero, todėl mūsų platus prekių asortimentas patenkins net išrankaus pirkėjo lūkesčius.

1

Pufų asortimentas

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomi pufų dizainai:

  • Standartiniai pufai – tai mums geriausiai žinomi, mobilūs pufai, kurie yra mobilūs, lengvai prisitaikantys prie kuriamos aplinkos. Tokiuose pufuose patogu, sėdėti, jie neužima daug vietos.
  • Moduliniai pufai – tai unikalūs produktai, iš kurių galima sukurti erdves, tačiau taip pat gerai funkcionuoja individualiai.
  • Pufai su staliukais – puikus pasirinkimas darbo erdvei, kadangi juose sėdint galima dirbti kompiuteriu ar užsirašinėti. Įmontuotas staliukas puikiai atlieka savo funkciją.
  • Pufai su atlošais – tai tarsi foteliai, tik užima kur kas mažiau vietos. Jie patogūs ne tik darbui, bet ir poilsiui.
  • Pufai su centriniu elementu – puikus pasirinkimas, norint atlikti grupines užduotis. Centrinis elementas funkcionuoja kaip stalas, o pufai aplink jį puikiai sukuria visumą.

Pufų galimybės ir pritaikymas

Visi mūsų siūlomi gaminiai puikiai atlieka savo funkciją, yra patogūs ir ilgaamžiai. Spalvų ir formų galybė, sukuria galimybę savo biurą, viešbučio laukiamąjį ar bet kokią kitą erdvę paversti ne tik patogia laukimui, bet taip pat estetišką, bei išsiskiriančia vyraujančia atmosfera. Tai puikus pasirinkimas!