Moduliniai minkšti baldai

Minkšti moduliniai baldai  – suteikia unikalią galimybę pasirinkti baldų komplektaciją bei išdėstymą. Plačios šių baldų montavimo galimybės, leidžia juos pritaikyti bet tokiame biure. Mažoms patalpoms siūloma rinktis modulinę sofa ar kampą, o didesnėms erdvėms modulinę sistemą, kurią galėsite sumodeliuoti būtent jūsų patalpai. Spalvų ir formų dėka, sukursite išskirtinį dizainą, kuris stebins ne tik darbuotojus, bet ir biuro svečius.

1

Kaip išsirinkti minkštą modulinį biuro baldą?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis minkštus modulinius baldus:

  • Pirmiausia pagalvokite, kokio dizaino minkštų modulinių baldų norėtumėte. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug skirtingo dizaino modulinių baldų, kurie išsiskiria savo audiniu, formomis ar spalvomis. Čia kiekvienas ras ko nori, bei lengvai pritaikys prie jau esamo ar naujai kuriamo interjero, kadangi jie lengvai komplektuojami iš keleto skirtingų modelių, o galutinis vaizdas, tiesiog pritrenkiantis.
  • Funkcionalumas – vienas esminių dalykų renkantis modulinius minkštus baldus. Jie suteikia unikalią galimybę pasirinkti norimą baldų išdėstymą bei komplektaciją. Tai gali būti tiesiog trivietė sofa, kampinė sofa, pufas ar visa modulinių baldų sistema, kurioje išsiteks ne tik miegamoji dalis, bet ir tokie privalumai, kaip įmontuojami staliukai.
  • Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamų minkštų modulinių baldų komplektacijos gali būti labai įvairios. Nuostabaus interjero paslaptis yra ta, kad galima suderinti, atrodo nederančius baldus ir gauti įspūdingą galutinį vaizdą, kurį papildo įvairios pagalvėlės ir kiti aksesuarai, kurie dar labiau duoda jaukumo.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tik aukščiausios klasės, išskirtinio dizaino minkštus modulinius baldus, kurie pasižymi savo ilgaamžiškumu. Juos lengva prižiūrėti, todėl nereikės daug laiko skirti jų valymui ir plovimui, o audinys išlaikys pirminį savo vaizdą dar daug metų.