Minkšti kampai

Minkštas kampas – tai pagrindinis akcentas ne tik namų svetainėje, bet taip pat ir darbe. Pasirinkę patogų, pagal jūsų poreikius pritaikytą minkštąjį kampą, sėdėdami prie jo galėsite ne tik produktyviai dirbti, bet esant poreikiui ir pailsėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje minkštų kampų pasiūla išties didelė, tad tikrai rasite jums tinkantį variantą.

1

Kaip išsirinkti biuro minkštą kampą?

Patarimai, kokį biuro minkštą kampą rinktis:

  • Pirmiausia įsitikinkite ar tikrai norite minkšto kampo, ar jus domina kiti minkštieji baldai. Minkštų kampų privalumas tas, kad jie efektyviai panaudoją erdvę. Jie mažiau užgriozdina patalpas, nei sofa ar foteliai, o talpina tokį pat kiekį žmonių , o gal net daugiau. Kitas privalumas, kodėl verta rinktis tokius baldus – jie patogūs, bei suartinantys visus ant jo sėdinčius žmones.
  • Kitas, toks pat svarbus patarimas, išsiaiškinkite jums reikia kairės ar dešinės kampinės sofos. Tai labai svarbu, kadangi dauguma minkštų kampų turi vieną ilgesnę ir vieną trumpesnę, dalis. Todėl norėdami idealiai pritaikyti kampinę sofą prie bendros erdvės, turite įsitikinti, kad trumpesnė kampo dalis eitų prie trumpesnės sienos, o ilgesnė – prie ilgesnės. Taip sukursite daugiau vietos erdvės centre.
  • Vėliau, pagalvokite, kokio dizaino minkšto kampo norėtumėte. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite daug skirtingo dizaino minkštų kampų, kurie išsiskiria savo audiniu, formomis ar spalvomis. Čia kiekvienas ras ko nori, bei lengvai pritaikys prie jau esamo ar naujai kuriamo interjero.
  • Funkcionalumas – taip pat vienas svarbiausių kriterijų. Rinkdamiesi minkštą kampą, atkreipkite dėmesį į tai, kiek žmonių gali jis sutalpinti, ar turi šezlongo prailgintas dalis, kurios gelbėja norint pailsėti. Visą tai turite apgalvoti prieš išsirenkant gaminį.

Mūsų siūlomi minkšti kampai yra maksimaliai patogūs, bei atitinkantys aukščiausią klasę. Gamybai naudojamos geriausios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybiškumą.