2

Vadovų kėdės – dažniausiai atrodančios itin prabangiai ir solidžiai yra gaminamos su aukštesniu atlošu ir reguliuojama galvos atrama. Tokia kėdė yra pritaikyta dirbti atsilošus – bendrauti su klientais, skaityt ar netgi ilsėtis. Kokybiška vadovo kėdė užtikrina komfortą dirbant bei priimant atsakingus sprendimus. Pasirinkimas tokių kėdžių tikrai didelis, nuo ekonomiškos iki prabangios, bet jos visos užtikrina aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Vadovo kėdės svarbiausi kriterijai

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairiausių vadovo kėdžių, priklausomai nuo to kokio dizaino, naudojamų medžiagų bei spalvos pageidausite. Tinkamiausią variantą iš tiesų sunku išsirinkti, tačiau mes jums siūlome keletą kriterijų, į kuriuos raginame atsižvelgti renkantis vadovo biuro kėdę:

  • Vadovas išties praleidžia begalę laiko savo kabinete. Čia priima esamus ir būsimus partnerius ir kitus žmones, tad jaustis patogiai savo darbo vietoje – svarbiausias dalykas. Rinkitės kėdę, kuri pritaikyta jūsų kūno sudėjimui, bei reguliuojasi visos jos dalys.
  • Prestižas. Vadovo kėdė įtakoja viso kabineto atmosferą. Sėdėdami solidžiai atrodančioje kėdėje jūs ne tik jausitės padėties šeimininku, bet taip pat suteiksite pasitikėjimo pašnekovui.
  • Medžiagos ir spalvos. Mes rekomenduojame rinktis audinius, kurie būtų lengvai valomi, nekauptų nešvarumų, kadangi higieniška aplinka prideda prabangos jausmo. Taip pat turėtumėte rinktis spalvas, derančias prie bendro erdvės vaizdo, taip išpildydami interjero viziją.

Vadovų kėdžių kokybė ir ilgaamžiškumas

Visos mūsų internetinėje parduodamos vadovų kėdės yra pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų, taip suteikdamos nepriekaištingą išvaizdą, bei, žinoma, užtikrindamos ilgaamžiškumą. Dažniausiai šios kėdės yra kiek brangesnės už paprastas biuro kėdes, tačiau investuodami į būtent vadovo kėdę, jūs tikrai nepasigailėsite, kadangi turėsite daiktą, kurį naudosite labai ilgai.

Dažniausiai užduodami klausimai

K: Kokie patogumo faktoriai yra svarbūs renkabntis vadovų kėdę?
A: Kadangi vadovo kėdės turi mažiau reguliavimo galimybių, reikia atkreipti dėmesį į nugaros atramos formą, ar tinkamai priglunda prie nugaros.

K: Kokios medžiagos yra naudojamos vadovų kėdžių gamybai?
A: Dažnai vadovo kėdės yra gaminamos derinant natūralios ir dirbtinės odos gobelenus.