Akcija!

Vadovo biuro kėdė OVUM

394,00 330,00 + PVM
  • NAUJIENA!
  • Išskirtinis įvaizdis, kokybė ir komfortas
  • Turime sandėlyje, spalva tamsiai ruda
  • Turime ekspozicijoje

Itin komfortiška vadovo biuro kėdė OVUM, išsiskirianti įdomia forma, pagaminta iš itin patvarios dirbtinos odos, turi minkštus, fiksuotus porankius bei sinchroninį mechanizmą. OVUM sėkmingai pasitarnaus vadovaujančio personalo kabinete, kur komfortas, prestižas ir pakilus dizainas yra ypač svarbūs.


Turite klausimų mums? Susisiekite!

Parašykite mums
Garantija Garantija
Gamybos terminas 1-3 d.d Gamybos terminas 1-3 d.d
Pristatymo galimybė Pristatymo galimybė
Kokybiškos medžiagos Kokybiškos medžiagos
Turime ekspozicijoje Turime ekspozicijoje

MECHANIZMAS

Kėdė aprūpinta aukštos klasės sinchroniniu mechanizmu, leidžiančiu laisvai siūbuoti kėdėje, išsaugant galimybę užfiksuoti 1 iš 4 pasvirimo padėčių. Mechanizmas aprūpintas AntiShock apsauga, kurios dėka, atleidus užraktą, atlošas neatsitrenkia į vartotojo nugarą.

JUOSMENS ATRAMA IR SĖDYNĖ

Kėdė turi išformuotą minkštą juosmens atramą, kuri ilgo sėdėjimo metu sumažins krūvį nugaros sričiai.

Sėdynė profiliuota, pagaminta iš patvaraus ir deformacijai atsparaus poliuretano. Apmušta itin tvirta, malonia liesti dirbtina oda.

PORANKIAI

Integruoti fiksuotos pozicijos, minkšti ir malonūs liesti porankiai, aptraukti aukštos kokybės patvaria dirbtina oda. Šioje vadovo kėdėje, porankiai tarsi apgaubia vartotoją ir sukuria tikrą, vientisą trijų dalių minkštą komforto oazę – minkšti ir malonūs liesti porankiai, išformuota juosmens atrama ir itin patogi sėdimoji dalis.

MOBILI BAZĖ

Kėdė turi penkių žvaigždučių poliruoto aliuminio pagrindą, kuris yra aprūpintas 60 mm skersmens ratukais, kurie yra saugūs parketui ir laminatui. Jie taip pat yra tinkami naudoti ant kiliminės dangos.