2

Biuro krėslai – dažniausiai susitikimų salėje naudojamos kėdės. Jose žmonės jaučiasi patogiai viso susitikimo metu, todėl gali lengviau galvoti, bei įsijausti į kartu pokalbyje dalyvaujančių žmonių situaciją. Tai itin geras pasirinkimas norint išsaugoti nepriekaištingą atmosferą, bei mikroklimatą.

Kaip išsirinkti biuro krėslą?

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite begalę skirtingų modelių bei spalvų biuro krėslus, kuriuos lengvai pritaikysite prie esamo interjero. Dažniausiai tokie krėslai turi rankų atramas, bet ne būtinai. Kiekvienas pasirinkimas yra geras pasirinkimas, kadangi jūs priverčiate žmones, atvykstančius pas jus, jaustis patogiai ir saugiai jūsų aplinkoje.

Štai keletas esminių patarimų, renkantis biuro krėslus:

  • Pirmiausia turėtumėte rinktis patogius, bei tvirtus biuro krėslus, kadangi niekada nėra aišku kokio sudėjimo žmonės pas jus apsilankys. Suteikite galimybę visiems jaustis patogiai.
  • Biuro krėstų modelis ir dizainas itin svarbu norint sukurti nepriekaištingą interjerą. Kėdės visada gali būti pagrindinis akcentas patalpoje : ryškios, traukiančios akį. Tačiau jeigu nemėgstate ryškių spalvų, tai ne problema, pas mus rasite ir žemiškų spalvų biuro krėslų.
  • Audinio pasirinkimas labai svarbus, jeigu jūsų biure žmonės dažnai keičiasi. Tokiu atveju visada rekomenduojame lengvai valomas kėdes, kurios ne taip lengvai įsisavina nešvarumus , todėl jas lengva prižiūrėti.

Biuro krėslų kokybė ir ilgaamžiškumas

Visi, mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodami biuro krėslai yra aukščiausios kokybės, pagaminti naudojant geriausias medžiagos, ko pasėkoje turėsite ilgalaikį ir tvarų produktą. Nepraleiskite progos įsigyti nuostabius biuro krėslus už itin patrauklias kainas. Kainos ir kokybės santykis išties stulbinantis ir laukiantis jūsų.

Dažniausiai užduodami klausimai

K: Kokie yra pagrindiniai kriterijai renkantis biuro krėslą?
A: Svarbiausia pasirinkti tinkamą krėslų kojelių tipą, kuris tiktų prie patalpos grindų dangos. Taip pat yra svarbu audinio spalva, kurią padedame išsirinkti mūsų salone.

K: Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp medinių ir metalinių biuro krėslų kojelių?
A: Medinės ir metalinės kojelės yra vienodai stiprios. Tai daugiau stiliaus klausimas, kurį reikia spręsti atsižvelgiant į interjero detales.

K: Ar yra galimybė biuro krėslams užsakinėti individualias detales, pavyzdžiui medines kojeles (jeigu sulūžtų)?
A: Gaminiams yra suteikiama 24 mėn. garantija. Pakeisime sulūžusią detalę.