Ergonominės kėdės

Ergonominės kėdės – tai itin svarbi ofiso, biuro ar namų darbo aplinkos dalis. Tai , kad galėtumėte funkcionaliai atlikti užduotis, reikalinga patogi, nekenkianti stuburui ir laikysenai, darbo vieta. Kad tai pasiektumėte, mes rekomenduojame ergonomiškas kėdes – kurių dėka, darbas prie kompiuterio bus malonus ir nevarginantis, rezultatai stulbinantys ir įkvepiantys kitus.

2

Ergonominių kėdžių funkcijos

Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti didelį pasirinkimą ergonomiškų kėdžių, kurios skiriasi savo dizainu, funkcionalumu bei, žinoma, spalvomis. Rinkdamiesi ergonomines kėdes, siūlome atkreipti dėmesį į funkcijų galimybes:

  • Sėdėjimo aukštis turi būti lengvai reguliuojamas. Prieš įsigydami ergonominę kėdę, patikrinkite ar kėdės sėdynės aukštis, kuris dažniausiai reguliuojamas pneumatiniu mechanizmu, tinka jūsų ūgiui.
  • Kėdės sėdynės plotis ir gylis turi atitikti jūsų kūno sudėjimą. Tai itin svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir nebūtų apkraunami stuburo raumenys.
  • Nugaros atlošas turi būti pakankamai aukštas, kad tinkamai palaikytų nugarą. Pasvirimo/ atsilošimo galimybę turinčios kėdėms turite teikti pirmenybę, kadangi atsilošiant kėdėje yra sumažinamas svoris juosmeniui ir stuburo diskams.
  • Juosmens palaikymo funkcija – tai gali būti švelniai išlenktos kreivės atlošo formoje, arba įmontuojama į patį atlošą pagalvėlė su reguliavimu arba be jo.
  • Reguliuojamas porankių aukštis – suteikia galimybę išvengti pečių ir kaklo skausmo.

Ergonominės kėdės – taisyklingos laikysenos pradžia

Mūsų asortimente parduodamos ergonomiškos kėdės – nuostabus pasirinkimas, norint apsaugoti savo nugarą, pečius ar kaklą nuo nepageidaujamo skausmo. Visos kėdės pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų, todėl mes garantuojame ilgaamžį naudojimą.