3

Ergonominės kėdės – tai itin svarbi ofiso, biuro ar namų darbo aplinkos dalis. Tai , kad galėtumėte funkcionaliai atlikti užduotis, reikalinga patogi, nekenkianti stuburui ir laikysenai, darbo vieta. Kad tai pasiektumėte, mes rekomenduojame ergonomiškas kėdes – kurių dėka, darbas prie kompiuterio bus malonus ir nevarginantis, rezultatai stulbinantys ir įkvepiantys kitus.

Ergonominių kėdžių funkcijos

Mūsų internetinėje svetainėje galite rasti didelį pasirinkimą ergonomiškų kėdžių, kurios skiriasi savo dizainu, funkcionalumu bei, žinoma, spalvomis. Rinkdamiesi ergonomines kėdes, siūlome atkreipti dėmesį į funkcijų galimybes:

  • Sėdėjimo aukštis turi būti lengvai reguliuojamas. Prieš įsigydami ergonominę kėdę, patikrinkite ar kėdės sėdynės aukštis, kuris dažniausiai reguliuojamas pneumatiniu mechanizmu, tinka jūsų ūgiui.
  • Kėdės sėdynės plotis ir gylis turi atitikti jūsų kūno sudėjimą. Tai itin svarbu, kad jaustumėtės patogiai ir nebūtų apkraunami stuburo raumenys.
  • Nugaros atlošas turi būti pakankamai aukštas, kad tinkamai palaikytų nugarą. Pasvirimo/ atsilošimo galimybę turinčios kėdėms turite teikti pirmenybę, kadangi atsilošiant kėdėje yra sumažinamas svoris juosmeniui ir stuburo diskams.
  • Juosmens palaikymo funkcija – tai gali būti švelniai išlenktos kreivės atlošo formoje, arba įmontuojama į patį atlošą pagalvėlė su reguliavimu arba be jo.
  • Reguliuojamas porankių aukštis – suteikia galimybę išvengti pečių ir kaklo skausmo.

Ergonominės kėdės – taisyklingos laikysenos pradžia

Mūsų asortimente parduodamos ergonomiškos kėdės – nuostabus pasirinkimas, norint apsaugoti savo nugarą, pečius ar kaklą nuo nepageidaujamo skausmo. Visos kėdės pagamintos iš aukščiausios klasės medžiagų, todėl mes garantuojame ilgaamžį naudojimą.

Dažniausiai užduodami klausimai

K: Ar yra galimybė apžiūrėti ergonomines kėdes gyvai (fiziniame padalinyje)? Išbandyti?
A: Taip. Dauguma modelių turime mūsų salone Taikos pr. 125F, Kaunas.

K: Ar ergonominės kėdės turi patvirtintus medicininius sertifikatus?
A: Taip. Visos kėdės yra sertifikuotos ir saugios naudoti.

K: Kokios ergonominės kėdės funkcijos yra svarbiausios?
A: Svarbu atkreipti dėmesį, kad kėdė turėtų reguliuojamą sedynės gyli, atlošo aukštį, juosmens atramą. Privalumas jeigu kėdė turi galvos reguliuojamą juosmens atramą bei galvos atlošą.

K: Ar yra galimybė apžiūrėti ergonomines kėdes gyvai (fiziniame padalinyje)? Išbandyti?
A: Taip, dauguma modelių turime mūsų salone, Taikos pr. 125F, Kaunas. Dirbame darbo dienomis 9:30 – 17:00, tačiau norint atykti po darbo valandų galite susisiekti su mumis ir susitarti dėl vizito.

K: Ar ergonominės kėdės turi patvirtintus medicininius sertifikatus?
A: Taip, visos kėdės yra sertifikuotos ir saugios naudoti.

K: Geriau rinktis odinę ar medžiaginę biuro kėdę?
A: Didžioji dauguma ergonominių kėdžių yra gaminamos su ypač stipriais audiniais, bei tinkleliais. Audiniai pralaidūs orui, lengvai valomi ir atsaprūs dideliai trinčiai. Dirbtinės ir natūralios odos kėdės labiau paplitusios vadovo kėdžių segmente, kur svarbu ne tik praktiškumas, bet ir išvaiza ir solidumas.

K: Ar turite darbuotojų kėdžių, kurios yra pritaikytos ilgalaikiam sėdėjimui?
A: Kėdės, kurių sedynės turi storą poliuretano sluoksnį yra skirtos ilgam sedėjimui, dar kitaip vadinamos “24/7 kėdėmis”. Tokių kėdžių turime savo asortimente. Ilgam sedėjimui yra svarbu ir ergonominės kėdės savybės, kurios nevargintų jautriausių kūno vietų.

K: Ar darbuotojų kėdės turi svorio limitus?
A: Taip, visos kėdės yra sertifikuotos ir turi rekomenduojamą maksimalią apkrovą. Dažniausiai maksimali aprova yra leidžiama iki 130-150 kg. Tačiau turime kėdę, kuri yra sertifikuota ir 200 kg. apkrovai. Jeigu abejojate ar kėdė tinkama Jūsų svorio poreikiams, visada rekomenduojame tuos modelius, kurių konstrukcijoje yra daugiau aliuminio ar plieno detalių, t.y. aliuminė atlošo alkūnė, porankių konstrukcija bei ratū bažė slifuoto aliuminio arba plieninė. Jautriausia vieta yra ratukai, tačiau jeigu jie lūžta, juos ypač lengva pakeisti, nereikia jokių įrankių.